Obserwuj w Google News

Andrzej Piaseczny wbija szpilę Jackowi Kurskiemu. Muzyk komentuje jego zwolnienie z TVP

1 min. czytania
06.09.2022 15:27
Zareaguj Reakcja

Andrzej Piaseczny zareagował na odwołanie Jacka Kurskiego z TVP. Muzyk wbił politykowi szpile podczas programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" .

Jacek Kurski/Andrzej Piaseczny
fot. Karol Makurat/REPORTER/TRICOLORS/East News

Jacek Kurski nie jest już prezesem TVP. Decyzją Rady Mediów Narodowych polityk pożegnał się z Telewizją Polską. Jak udało się ustalić redakcji RadiaZET, wniosek o odwołanie padł w momencie, gdy Kurski nie brał już udziału w posiedzeniu. Nic nie zapowiadało takiego obrotu spraw. Miejsce Kurskiego zajął Mateusz Matyszkowicz.

W sieci od razu pojawiło się morze uszczypliwych uwag związanych z tą zmianą w zarządzie TVP. Do grona osób, które wbiły szpilę Kurskiemu, dołączył również Andrzej Piaseczny.

Andrzej Piaseczny wbił szpilę Kurskiemu

Wokalista zadebiutował w 12. edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" jako juror. W trakcie wygłaszania oceny na temat występu Michała Mikołajczaka i Julii Suryś wokalista nawiązał do dymisji Kurskiego.

Redakcja poleca

Tancerze poprawili swój występ w stosunku do poprzedniego odcinka. Wówczas Piasek sugerował parze, żeby pospieszyła się z postępami, bo inaczej odpadną z programu szybciej, niż Cichopek rozwiedzie się z Hakielem.

Andrzej Piaseczny o zwolnieniu Jacka Kurskiego z roli prezesa TVP

W kolejnej wypowiedzi nawiązał także do tamtych słów:

Przeglądając internet, nie zauważyłem niczego, czym mógłbym was postraszyć. Nikt się nie rozwodzi, jest tylko spektakularna dymisja, ale tego nikomu nie życzę.

Andrzej Piaseczny przez lata był jurorem programu "The Voice of Poland" w Telewizji Polskiej. W 2021 roku stacja zakończyła współpracę z muzykiem.