,

Jane Fonda miała wypadek. Jennifer Lopez przecięła jej oko [WIDEO]

26.03.2023 15:40

Jane Fonda wyznała po latach, że podczas kręcenia jednej ze scen filmu "Sposób na teściową", Jennifer Lopez przecięła jej oko. Gwiazda nie usłyszała przeprosin.

Jane Fonda
fot. AFP/EAST NEWS

Jane Fonda zdradziła, że Jennifer Lopez nie przeprosiła jej za wypadek podczas kręcenia sceny spoliczkowania w komedii romantycznej "Sposób na teściową". Jak wyglądała nieprzyjemna sytuacja?

"Sposób na teściową": Jennifer Lopez przecięła oko Jane Fondzie

Wypadki na planie filmowym to częste sytuacje. I nie chodzi wcale o zawsze o sceny kaskaderskie. Czasami nawet pozornie łatwy fragment filmu, może zakończyć się urazem lub kontuzją.

I tak właśnie było podczas kręcenia komedii romantycznej z 2005 roku pod tytułem "Sposób na teściową", w której Jennifer Lopez grała u boku Jane Fondy. Starsza aktorka gościła w programie The Drew Barrymore Show. Podczas rozmowy zdradziła zakulisową historię.

Cóż, Jennifer miała ten ogromny pierścionek z brylantem, więc kiedy raz mnie uderzyła, rozcięła mi nim oko i brew.

Kamień na pierścionku przejechał po brwi i powiece 85-letniej aktorki, powodując bolesny uraz. Zażartowała też, że nigdy nie usłyszała za ten wypadek słowa "przepraszam". Ani prowadząca Drew Barrymore, ani współgościni - Lily Tomlin, nie skomentowały sytuacji. Na temat wydarzenia milczy też sama zainteresowana - Jennifer Lopez. W jednym z wywiadów artystka przyznała jednak, że miała opory przed uderzeniem w twarz wielkiej gwiazdy. Oczywiście Fonda nie ma za złe wypadku koleżance z planu. Historia została przytoczona w ramach anegdoty, ale ukazuje, jak niebezpiecznym zawodem jest aktorstwo.

"Sposób na teściową": o czym jest film?

Fabuła komedii romantycznej opowiada o dziewczynie, która poznaje faceta z marzeń. Szybko jednak na horyzoncie pojawia się konkurencja - jego zaborcza matka. Obie kobiety zaczynają rywalizować o względy mężczyzny. W jednej z pamiętnych scen ubrana w suknię ślubną główna bohaterka nie wytrzymuje, kiedy widzi przyszłą teściową w białej kreacji. W przypływie gniewu policzkuje kobietę. Szybko wywiązuje się walka na "liście". W produkcji Roberta Luketica w rolach głównych wystąpili Michael Vartan, Wanda Sykes, Adam Scott, Annie Parisse, Monet Mazur, Will Arnett oraz Elaine Stritch.

loader

RadioZET.pl/YouTube

Logo radiozet Dzieje się