Obserwuj w Google News

Quiz. "Harry Potter i Czara Ognia". Jeśli odpowiesz na pytanie 6., dostaniesz Puchar Quidditcha

2 min. czytania
20.11.2023 21:52
Zareaguj Reakcja

Seria "Harry Potter" to jedna z najukochańszych adaptacji filmowych powieści dla dzieci na świecie. Czy pamiętasz szczegóły 4. części - "Harry Potter i Czara Ognia"? Jeśli odpowiesz poprawnie na pytanie numer 6, możesz poczuć się jak gwiazda Qudditcha!

Harry Potter i Czara Ognia
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Warner Bros./materiały prasowe

"Harry Potter i Czara Ognia" to czwarta część filmowych przygód tytułowego czarodzieja i jego przyjaciół. Jak dobrze pamiętasz produkcję, opowiadającą o Turnieju Trójmagicznym?

Quiz "Harry Potter i Czara Ognia": znasz odpowiedzi na wszystkie 10 pytań?

Filmy z Danielem Radcliffe'em, Emmą Watson i Rupertem Grintem to prawdziwa klasyka. Trzy pierwsze części można już uznać za produkcje liczące sobie dwie dekady od premiery. Fani mieli więc sporo czasu, aby poznać na wylot adaptacje serii książek J.K. Rowling. Mimo że wychował się nie na nich niejeden widz, nadchodzi serial, zapowiadany przez HBO Max, którego każdy sezon, będzie adaptacją jednej książki i Harrym Potterze.

Redakcja poleca

Czwarta część "Harry'ego Pottera" trafiła na duży ekran w listopadzie 2005 roku. Reżyserem "Czary Ognia" jest Mike Newell. Produkcja jest o wiele dojrzalsza niż dwie pierwsze części, ale mniej mroczna niż część trzecia. Dojrzałość nie powinna dziwić, w końcu główni bohaterowie trochę się zmienili od pierwszego roku w Hogwarcie.

Jeśli sądzicie, że poradzicie sobie jak Wiktor Krum ze złotym zniczem podczas Mistrzostw Świata w Quidditchu, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym quizie.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
My Little Pony Nowe Pokolenie
7 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Netflix

logo Tu się dzieje