Obserwuj w Google News

Quiz. "Harry Potter i Komnata Tajemnic". Jeśli nie odpowiesz na 6. pytanie, jesteś mugolem

2 min. czytania
08.11.2023 15:53
Zareaguj Reakcja

"Harry Potter" to jedna z najpopularniejszych serii adaptacji na świecie. Czy odpowiesz na szczegółowe pytania dotyczące 2. części - "Harry Potter i Komnata Tajemnic"? Jeśli nie znasz odpowiedzi na pytanie numer 6 to znaczy, że jesteś mugolem.

Rupert Grint - Harry Potter i Komnata Tajemnic
  • 10 pytań Rozpocznij quiz
fot. Everett Collection/East News

Od premiery pierwszych filmów o Harrym Potterze minęły dwie dekady. Produkcje z Danielem Radcliffe'em, Emmą Watson i Rupertem Grintem w rolach głównych wciąż cieszą się ogromną popularnością.

Quiz "Harry Potter i Komnata Tajemnic": znasz odpowiedzi na wszystkie 10 pytań?

Być może niebawem ten stan rzeczy zmieni się dzięki nadchodzącemu serialowi na podstawie książek J.K. Rowling. Zanim jednak nowa adaptacja ujrzy światło dzienne, filmy Warner Bros. królują. Druga część serii - "Harry Potter i Komnata Tajemnic" obchodzi w 2023 roku swoje 21. urodziny. Przez tak długi czas fani filmu Chrisa Columbusa powinni być z nim zaznajomieni, jak woźny Argus Filch z korytarzami Hogwartu.

Redakcja poleca

Jeśli jesteście odważni jak Harry, który ruszył do walki z morderczym bazyliszkiem, zapraszamy do wzięcia udziału w naszym quizie. Obiecujemy, że będzie to iście petryfikująca przygoda!

Redakcja poleca

Jeśli poprawnie odpowiesz na 6. pytanie, nikt nigdy nie ma prawa nazwać Cię mugolem.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
My Little Pony Nowe Pokolenie
7 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Netflix

logo Tu się dzieje