Obserwuj w Google News

Quiz. Ile wiesz o "Stranger Things". Tylko prawdziwy fan odpowie dobrze na 15 pytań

1 min. czytania
06.11.2023 15:20
Zareaguj Reakcja

Piąty sezon serialu "Stranger Things" coraz bliżej. Fani produkcji Netflixa z niecierpliwością czekają na nowe odcinki i przypominają sobie poprzednie serie. Ile Ty pamiętasz z przygód Jedenastki i jej przyjaciół w Hawkings? Sprawdź stan swojej wiedzy w naszym quizie wiedzy o Stranger Things.

Quiz wiedzy o "Stranger Things". Tylko prawdziwy fan odpowie dobrze na 15 pytań
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Album Online/East News

"Stranger Things" to jeden z największych hitów Netflixa. Oryginalna produkcja giganta streamingowego doczekała się już czterech sezonów, a platforma zapowiada piąty, ostatni, będący podsumowaniem i zamknięciem historii rozgrywającej się w miasteczku Hawkins.

Quiz wiedzy o "Stranger Things". Ile pamiętasz z serialu?

Wszystko zaczyna się bardzo niewinnie. Czterech chłopców - Will, Mike, Lucas i Dustin - traci poczucie czasu przy swojej ulubionej planszówce. Gdy wracają do swoich domów, dochodzi do tajemniczego zdarzenia. Will znika, a w miasteczku zaczynają dziać się rzeczy dziwne i przerażające...

Historia stała się światowym hitem, Netflix zachęca fanów do powtórnego obejrzenia czterech pierwszych sezonów i powoli zapowiada finałowy - piąty. Ile pamiętamy z serialu? Które wątki nam umknęły, jakie imiona i zdarzenia zdążyliśmy zapomnieć? Ten quiz pomoże Ci sprawdzić swoją wiedzę o serialu i przypomnieć jego szczegóły. Tylko prawdziwi fani zdobędą komplet punktów.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap

logo Tu się dzieje