Obserwuj w Google News

Katarzyna Cichopek w towarzystwie Cezarego Pazury. Co na to Kurzajewski?

3 min. czytania
22.11.2022 15:03
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek wciąż na topie. Nazwisko prezenterki TVP nie schodzi z ust fanów od kilku tygodni. Każdy news z udziałem kobiety rodzi żywe emocje. Jak fani zareagują na wieść, że Katarzyna Cichopek była widziana w towarzystwie Cezarego Pazury?

Katarzyna Cichopek w studiu dubbingowym "Kierunek: Księżyc!"
fot. materiały prasowe Forum Film Poland

Katarzyna Cichopek ogrzewa się w blasku reflektorów. Jej nazwisko nie schodzi z topowych miejsc magazynów i portali showbiznesowych, gdyż wszyscy rozpisują się o każdym kroku kobiety. Jak fani zareagują więc na wieść, że prezenterkę widziano w towarzystwie aktora Cezarego Pazury? Takie pytania chcą zadać twórcy polskiej wersji językowej animacji „Kierunek: Księżyc!”, którzy nie bez powodu zatrudnili właśnie najgorętsze nazwisko polskiego show-biznesu.

Redakcja poleca

„Kierunek: Księżyc!” – Katarzyna Cichopek wyrusza w podróż z Cezarym Pazurą

„Kierunek: Księżyc!” to nowy film animowany, skierowany do najmłodszych widzów. Jest to adaptacja słynnego utworu fantastyki dziecięcej autortstwa Gerdta Bernharda von Bassewitz-Hohenluckowa. To historia pewnego żuka o ludzkich cechach oraz pomagającej mu w wyprawie Nocnej Wróżki. Katarzyna Cichopek wciela się w postać zapominalską i zabawną, która choć ma silną potrzebę niesienia pomocy, nie zawsze umie to robić. To pierwsza tak duża rola w dubbingu prezenterki TVP. Cichopek zdradziła, że podczas prac w studio gestykulowała wraz ze swoją postacią.

– Robiłam dokładnie to, co ona. Oczywiście nie latałam, choć żałuję – bardzo bym chciała. Natomiast wszystkie jej gesty, jej mimika, jej spojrzenia, jej grymasy na twarzy „przekładały” się na mnie.

Wedle prezenterki, a teraz także aktorki, film „Kierunek: Księżyc!” to dzieło zabawne i mądre.

– To piękny, przygodowy film dla dzieci, który pokazuje siłę przyjaźni i walkę dobra ze złem.

Redakcja poleca

„Kierunek: Księżyc!” – o czym opowiada film?

Wedle oficjalnego opisu fabuły, „Kierunek: Księżyc!” to przygodowa opowieść o relacji rodzeństwa. Pewnej nocy Piotrek odkrywa, że mała Ania zniknęła. Gdy próbowała pomóc w spełnieniu magicznej przepowiedni gadającemu robaczkowi, panu Żukosławowi, porwał ją zły Lunos. Aby uratować siostrę, chłopiec nie ma wyjścia – musi udać się za nią na Księżyc. Podczas tej nieprawdopodobnej wyprawy połączy swe siły ze strzegącym dziecięcych snów Piaskunem, weźmie udział w kosmicznym wyścigu po Drodze Mlecznej i poprosi o wsparcie Nocną Wróżkę. Zanim Piotrek odnajdzie Anię, czeka go mnóstwo przygód. Niekiedy starszy brat może mieć większą moc niż niejeden superbohater.

„Kierunek: Księżyc!” – Cezary Pazura o swojej roli

Cezary Pazura wciela się w rolę Żukosłwa. W następujących słowach opowiada o swojej pracy nad rolą:

– To żuk o cechach ludzkich, jak w każdej bajce. Szuka swojej żony, którą zagubił gdzieś w zawierusze dziwnych, niesamowitych historii.

Aktor wspomina także początki swojej pracy nad dubbingiem.

– Mam duży dystans do moich poprzednich dokonań. Za każdym razem moja rola jest – mam takie wrażenie – debiutem. Jak wyjaśnia, głos nie bierze się z niczego: – Bierze się z trzewi, z wnętrza, z emocji, którą trzeba w sobie wywołać, stojąc przed małym ekranem i mając do dyspozycji pulpit, na którym znajduje się tekst. I dodaje: – Najważniejsze, żeby nie tracić radości tworzenia. Żeby nie zepsuć tego, co jest. A jest pięknie.

„Kierunek: Księżyc!” – kiedy premiera?

Premiera filmu zapowiedziana jest już na piątek 2 grudnia.

Czytaj także:  Tomasz Kot nie do poznania. Jak aktor zmienił się do roli w „Akademii Pana Kleksa”? 

RadioZET.pl/informacja prasowa Forum Film

Georgina Rodriguez / Anna Lewandowska / https://www.instagram.com/antonelaroccuzzo
10 Zobacz galerię
fot. screen: Instagram: @georginagio / annalewandowska / antonelaroccuzzo