Obserwuj w Google News

Christian Bale przechodzi niezwykłą metamorfozę. Zobacz zakulisowy materiał z filmu Marvela [WIDEO]

2 min. czytania
19.09.2022 13:19
Zareaguj Reakcja

Na Instagramie pojawił się zakulisowy materiał z charakteryzacją Christiana Bale'a na potrzeby filmu Marvela "Thor: Love and Thunder". Jak wyglądała metamorfoza aktora?

Christian Bale/kadr z filmu Thor: Love and Thunder
fot. Rex Features/East News/Marvel Studios/materiały prasowe

W sieci można zobaczyć, jak ekipa charakteryzatorów przeistoczyła Christian Bale'a w Gorra - mrocznego bogobójcę z filmu Marvela "Thor: Love and Thunder". Nagranie robi wrażenie.

Metamorfoza Christiana Bale'a w "Thor: Love and Thunder"

O tym, że Christian Bale jest mistrzem metamorfoz, wie chyba każdy. Aktor wielokrotnie musiał przygotowywać się do swoich ról fizycznie. Do "Mechanika" przeraźliwie schudł, by w dość krótkim czasie nabrać masy mięśniowej potrzebnej mu w nolanowskiej trylogii "Batmana". Z kolei kreacja Dicka Cheneya w filmie "Vice" wymagała nie tylko nabrania na wadze, ale również skomplikowanej charakteryzacji, upodabniającej Bale'a do polityka.

Redakcja poleca

Nikogo więc nie zdziwiło, że to akurat Bale został wybrany do roli Gorra z filmu "Thor: Love and Thunder". Fani spodziewali się co prawda, że postać będzie wyglądała jak w komiksach Marvela, ale finalnie twórcy zdecydowali się na bardziej ludzki wygląd antagonisty. Mimo to Bale i tak spędził w charakteryzatorni bardzo dużo czasu, co zostało ukazane na poniższym nagraniu zza kulis.

Na Instagramie Odd Studio - firmie zajmującej się charakteryzacją, współpracującej przy wielu cenionych filmach, pojawił się materiał, na którym w przyspieszeniu widzimy kolejne fazy charakteryzacji Bale'a. Na końcu możemy też podziwiać niepokojący efekt prac ekipy charakteryzatorów w połączeniu z umiejętnościami aktorskimi gwiazdora. Tym razem Bale musiał poświęcić dla roli w Marvelu włosy i zarost, a także kilka godzin charakteryzacji.

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder": o czym jest film?

Thor przerywa przygody ze Strażnikami Galaktyki, by odnaleźć swój nowy cel. Po drodze wpada na trop złoczyńcy, który morduje bogów. Udaje się do Nowego Asgardu, gdzie spotyka nową Thor, którą okazuje się chorująca na raka Jane Foster. Oba wcielenia Thora łączą siły i wraz z Valkyrie oraz Korgiem wyruszają na pełną niebezpieczeństw wyprawę, by pokonać Gorra the God Butchera wyposażonego w potężną broń. W rolach głównych wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Produkcja trafiła do kin 8 lipca 2022 roku. Obecnie jest dostępna na Disney+.

RadioZET.pl/Instagram