Obserwuj w Google News

"Thor: Love and Thunder" - zobacz usuniętą scenę z filmu Marvela [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
02.09.2022 15:12
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiła się usunięta scena z filmu Marvela "Thor: Love and Thunder". Jak wyglądał fragment, który nie załapał się do filmu Taiki Waititiego?

Thor: Love and thunder - Chris Hemsworth - kadr z filmu Marvela
fot. Everett Collection/East News

Ostatni film MCU - "Thor: Love and Thunder" niebawem trafi na DVD i Blu-ray. Z tego powodu w sieci pojawiła się usunięta scena z produkcji Taiki Waititiego. Co się w niej znajduje?

"Thor: Love and Thunder" - usunięta scena z filmu Marvela

Najnowsza część przygód Thora nie przypadła wszystkim fanom Marvela do gustu, ale przez znaczną część jest uważana, za ważny element budowania historii asgardzkiego członka Avengers.

Redakcja poleca

Na kanale YouTube IGN pojawiła się jedna z usuniętych scen z filmu "Thor: Love and Thunder". Okazuje się, że bohaterowie mieli spotkać się z jednym z greckich bogów przed przemową Zeusa.

Oglądaj

W powyższym fragmencie, który finalnie nie trafił do ostatecznej wersji filmu Thor, Valkyrie i Korg szukają po Omnipotence City władcy greckich bóstw, łudząc się, że pomoże im w walce z Gorrem - mordercą bogów. Na swojej drodze napotykają Dionizosa, który okazuje się niezwykle nieprzyjemny. Syn Zeusa wywyższa się, ale chcąc nie chcąc pomaga bohaterom, zdradzając miejsce, w którym pojawi się jego ojciec.

Dionizos grany przez Simona Russella Beale'a pojawił się w kinowej wersji filmu, ale wygląda na to, że początkowo miał pełnić o wiele większą rolę. Nie powinno to nikogo dziwić. Waititi przygotował o wiele dłuższą wersję filmu, która została skrócona. Z tego powodu z produkcji wypadło wiele wątków, które zostały nakręcone, ale nie trafiły do kin.

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder": o czym jest film?

Thor przerywa przygody ze Strażnikami Galaktyki, by odnaleźć swój nowy cel. Po drodze wpada na trop złoczyńcy, który morduje bogów. Udaje się do Nowego Asgardu, gdzie spotyka nową Thor, którą okazuje się chorująca na raka Jane Foster. Oba wcielenia Thora łączą siły i wraz z Valkyrie oraz Korgiem wyruszają na pełną niebezpieczeństw wyprawę, by pokonać Gorra the God Butchera wyposażonego w potężną broń. W rolach głównych wystąpili Chris Hemsworth, Natailie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Matt Damon, Russel Crowe oraz Christian Bale. Produkcja trafiła do kin 8 lipca 2022 roku. Obecnie jest dostępna na Disney+. Wersja DVD i Blu-ray z dodatkami trafi do sprzedaży w USA 27 września 2022 roku.

RadioZET.pl/IGN/YouTube