Obserwuj w Google News

"Thor 4" - nowe zdjęcia z planu filmu Marvela. Co zdradzają na temat fabuły?

2 min. czytania
26.05.2021 13:29
Zareaguj Reakcja

W sieci pojawiły się nowe zakulisowe zdjęcia z filmu "Thor: Love and Thunder". Zapowiadają powrót ważnego miejsca z uniwersum Marvela.

Thor: Love and Thunder - Luke Hemsworth - zdjęcie z planu filmu Marvela
fot. Backgrid/East News

Trwają zdjęcia do filmu "Thor: Love and Thunder" w reżyserii Taiki Waittiego. W sieci pojawiły się zakulisowe fotografie z planu. Co się na nich znajduje?

"Thor: Love and Thunder" - nowe zdjęcia z filmu Marvela

Czwarta część przygód boga piorunów to jeden z najbardziej oczekiwanych filmów Marvel Studios. Nie tylko dlatego, że pokaże dalsze losy tytułowego członka Avengers, ale również z powodu reżysera, który stworzy sequel. "Thor: Ragnarok" Waittiego tchnął powiew świeżości w serię i ukazał komediowy aspekt mieszkańców Asgardu.

Redakcja poleca

Chociaż w filmie nowozelandzkiego filmowca kraina nordyckich bogów została zniszczona w wyniku tytułowego armagedonu, w "Avengers: Endgame" zaprezentowano, co stało się z uchodźcami z Asgardu. Bogowie założyli na Ziemi Nowy Asgard, wyglądający jak rybackie osiedle. Dzięki zakulisowym zdjęciom z planu "Thor: Love and Thunder" opublikowanym przez Daily Mail, wiadomo, że w nadchodzącej produkcji osada powróci.

Jak widać, znaczna część Nowego Asgardu to prawdziwa scenografia. Można jednak dostrzec sprzęt sugerujący, że w grę wejdą też efekty komputerowe. Wygląda na to, że w filmie "Thor: Love and Thunder" będziemy mieli okazję przyjrzeć się bliżej kolonii Asgardczyków zarządzanej przez Valkyrie. Miejsce prawdopodobnie będzie pełniło ważną rolę w fabule produkcji.

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Taiki Waititiego trafi do kin 11 lutego 2022 roku. W rolach głównych wystąpią Chris Hemsworth, Natalie Portman, Russell Crowe, Christian Bale, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff oraz Jaimie Alexander.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku
RadioZET.pl/Daily Mail