Obserwuj w Google News

"Thor 4": Christian Bale przeszedł kolejną metamorfozę. Jak będzie wyglądał w filmie Marvela?

2 min. czytania
19.04.2021 09:14
Zareaguj Reakcja

Christian Bale w filmie "Thor: Love and Thunder" wcieli się w złowrogiego Gorra. Aktor słynący z metamorfoz do ról, znowu zmienił wygląd. Jak prezentuje się na zdjęciach z planu?

Christian Bale
fot. Invision/Invision/East News

Christian Bale - aktor, który zasłynął rolami w takich produkcjach jak "Mroczny rycerz", "American Psycho" czy "Vice" jest znany z tego, że często fizycznie zmienia się do ról. Jak bardzo poświęcił się dla kreacji Gorra z nadchodzącego hitu Marvela pod tytułem "Thor: Love and Thunder"?

"Thor: Love and Thunder" - jak Christian Bale będzie wyglądał jako Gorr?

Czwarta część przygód Thora wciąż jest owiana tajemnicą, chociaż z miesiąca na miesiąc ujawniane są coraz to nowe szczegóły produkcji. Dzięki temu fani Marvela łączą kropki i przewidują, co może wydarzyć się w "Love and Thunder".

Redakcja poleca

Najnowsza informacja z planu zdjęciowego filmu reżyserowanego przez Taikę Waititiego dotyczy wyglądu Christiana Bale'a, który zagra złoczyńcę znanego jako Gorr the God Butcher - kosmitę, który w komiksach Marvela poprzysiągł, że zabije wszystkie bóstwa istniejące we wszechświecie. W sieci pojawiły się fotografie, na których widzimy przemianę Bale'a.

Redakcja poleca

Jak widać, filmowy Gorr będzie prawdopodobnie przypominał komiksowy pierwowzór. Aktor ogolił głowę na łyso i nie ma zarostu. Gorr w papierowym uniwersum był pozbawionym jakiegokolwiek owłosienia bladym, humanoidalnym stworzeniem, bez wydatnego nosa z dwoma długimi wypustkami wyrastającymi z głowy. Zadebiutował w drugim numerze komiksu "Thor: God of Thunder" Jasona Aarona i Esada Ribića. Gorr zyskał swój straszliwy przydomek (Rzeźnik Bogów - przyp. red.) dzięki broni zwanej All-Black, the Necrosword -  w rzeczywistości pierwszego w historii Symbiota, czyli rasy kosmicznych pasożytów, do których należy między innymi Venom. Jak Bale będzie prezentował się w nowej roli? Przekonamy się za jakiś czas.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Film w reżyserii Taiki Waititiego trafi do kin 11 lutego 2022 roku. Oprócz Christiana Bale'a, w obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth, Natalie Portman, Chris Pratt, Karen Gillan, Tessa Thompson, Dave Bautista, Pom Klementieff, Jaimie Alexander, Jeff Goldblum, Matt Damon oraz Russel Crowe.
RadioZET.pl/Twitter/CBR

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET