Obserwuj w Google News

Russell Crowe w obsadzie "Thor: Love and Thunder"! Kogo zagra w filmie Marvela?

2 min. czytania
30.03.2021 08:43
Zareaguj Reakcja

Russell Crowe dołączył do obsady filmu "Thor: Love and Thunder". Kogo zagra australijski aktor i co wiemy o superbohaterskim widowisku Marvela? Przedstawiamy najważniejsze szczegóły.

Russell Crowe w obsadzie "Thor: Love and Thunder"! Kogo zagra w filmie Marvela?
fot. ANGELA WEISS/AFP/East News

Russell Crowe gwiazdą Marvela. Australijski aktor dołączył do obsady filmu  "Thor: Love and Thunder" - jednej z obecnie najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvel Studios. Co wiemy o jego roli? O czym opowie film "Thor: Love and Thunder" i kiedy odbędzie się premiera? Szczegóły poniżej.

"Thor: Love and Thunder" - Russell Crowe dołączył do obsady

Angaż Russella Crowe'a nie został oficjalnie ogłoszony. Informacja obiegła zagraniczne media po tym, jak gwiazdor "Gladiatora" widziany był na planie "Thora: Love and Thunder". Kogo Russell Crowe zagra w filmie Marvela? Tego niestety nie wiemy. Istnieje możliwość, że jego występ będzie zaledwie epizodyczny (jak choćby Matta Damona i Melissy McCarthy).

Redakcja poleca

"Thor: Love and Thunder" przedstawi dalsze losy tytułowego Thora Odinsona, po wydarzeniach z "Avengers: Endgame". W filmie pojawią się również dobrze nam znani Strażnicy Galaktyki, jak i była partnerka boga piorunów - Jane Foster.

"Thor: Love and Thunder" - kiedy premiera?

Premiera filmu "Thor: Love and Thunder" zaplanowana jest na 11 lutego 2022 roku. Za reżyserię odpowiada Taika Waititi, a w obsadzie znaleźli się Chris Hemsworth, Tessa Thompson, Natalie Portman, Chris Pratt, Sean Gunn, Dave Bautista, Pom KlementieffJaimie Alexander, a także Christian Bale, który wcieli się w głównego złoczyńcę - Gorra Rzeźnika Bogów.

Redakcja poleca
Aktorzy, którzy zmienili nazwiska. Jest ich naprawdę sporo

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl/Deadline.com