Obserwuj w Google News

Netflix podpowiada, co oglądać. TOP 10 produkcji na platformie [LISTA]

2 min. czytania
29.03.2021 12:56
Zareaguj Reakcja

Netflix udostępnia listę najpopularniejszych produkcji na platformie. Nowy tydzień przyniósł wiele zaskoczeń. Przede wszystkim pierwsze miejsce zajęła nowość, ale na popularności nie traci "New Amsterdam". Niedługo z zestawienia może wypaść lubiany przez widzów serial. Co jeszcze obecnie oglądają Polacy? Sprawdziliśmy. 

Netflix
fot. Shutterstock

Netflix dzieli się nowym rankingiem TOP 10 filmów i seriali, czyli najpopularniejszych tytułów na platformie. Tym razem prowadzenie objął nowy serial o tytule "Kto zabił Sarę?". Na popularności nie traci serial medyczny "New Amsterdam", który cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów - i to już od kilku tygodni. W zestawieniu znalazło się też kilka nowości. Nie najlepiej radzi sobie następca "Domu z papieru", czyli hiszpański serial "Sky Rojo". Co jeszcze oglądają Polacy? Poniżej zdradzamy szczegóły.

Zobacz także:  Netflix podaje nowości na kwiecień 2021. Lista premier filmów i seriali [TYTUŁY]

Netflix: filmy i seriale popularne w Polsce. TOP 10 tytułów na platformie

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ta funkcja ma pomagać użytkownikom w dobrze odpowiedniego dla nich tytułu. Od jakiegoś czasu nie ma sobie równych serial medyczny "New Amsterdam", jednak musiał oddać pierwsze miejsce nowości - produkcji "Kto zabił Sarę?" Jest to opowieść o losach Alexa - chłopek po spędzeniu 18 lat w więzieniu wychodzi na wolność, by zemścić się na rodzinie Lazcano, która wrobiła go w morderstwo jego siostry Sary. Poniżej można zobaczyć zwiastun produkcji.

Podium zamyka "Ferajna z Baker Street" - to kolejna wariacja na temat świata Sherlocka Holmesa. Tym razem grupa uliczników bada paranormalne zbrodnie na zlecenie doktora Watsona i jego partnera, Sherlocka Holmesa. Niesłabnącą popularnością cieszą się także nowe epizody serialu "Riverdale", które są publikowane raz w tygodniu. 

Redakcja poleca

Co ciekawe, z zestawienia może wypaść serial "Ginny & Georgia" - produkcja przez wiele tygodni cieszyła się dużym zainteresowaniem użytkowników Netflixa. Powalających wyników nie ma natomiast serial "Sky Rojo", typowany na następcę "Domu z papieru". Co jeszcze oglądają Polacy? Zdradzamy poniżej.

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Kto zabił Sarę?"
  2. "New Amsterdam"
  3. "Ferajna z Baker Street"
  4. "Tajna agencja kontroli magii"
  5. "Pranksterzy w trasie"
  6. "Ma"
  7. "Riverdale"
  8. "Sky Rojo"
  9. "Psi patrol"
  10. "Ginny & Georgia"

Zobacz także:  „Sexify” – polska odpowiedź na „Sex Education” na pierwszym zwiastunie. Kiedy premiera?

10 seriali Netflixa, które skasowano zbyt wcześnie. Których najbardziej nam żal?

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET

RadioZET.pl