Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami. Znamy wyniki finału. Joanna Mazur wygrała program

Sylwia Wamej
2 min. czytania
17.05.2019 22:04
Zareaguj Reakcja

Za nami finał 9. edycji "Tańca z gwiazdami". W finałowym odcinku zmierzyła się niewidoma lekkoatletka Joanna Mazur oraz popularny youtuber Tomasz Gimper Działowy. Decyzją widzów taneczny show wygrała Joanna Mazur.

"Taniec z gwiazdami"
fot. Piotr Molecki/ East News

"Taniec z gwiazdami"

"Taniec z gwiazdami" dobiegł końca. W finale zamierzyli się ze sobą Joanna Mazur oraz Tomasz Gimper Działowy. Taki skład wywołał wielkie emocje, ponieważ widzowie krytykowali obecność Gimpera w półfinale. Ich zdaniem miejsce w finałowym odcinku należało się Macademian Girl. Jednak fani Gimpera nie zawiedli i zrobili wszystko, aby ich idol dostał się na szczyt. Kryształową Kulę i 100 tysięcy złotych wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment.

"Taniec z gwiazdami": Iwona Pavlović skrytykowała taniec Gimpera

Gimper wydawał się być bardzo pewny siebie. Niedawno w rozmowie z "Faktem" powiedział: 

„Jeśli faktycznie uda się wygrać, to tak tego nie zostawię. Będę chciał Asię w pewien sposób uhonorować. Chciałbym, żeby moja ewentualna wygrana przysłużyła się czemuś dobremu, ale nie chcę zdradzać, co dokładnie planuję”- powiedział w rozmowie z dziennikiem. Jednak salsa, którą zatańczył w finałowym odcinku, nie do końca spodobała się Iwonie Pavlović.

„Wszystkie gwiazdy tańczyły lepiej od ciebie.. No, może jednak z jednym wyjątkiem.."  nawiązała do Justyny Żyły. Stwierdziła, też, że Gimper ma przekonanie, że dobrze tańczy, choć wcale tak nie jest. „Pani Iwono, absolutnie nie mam takiego przekonania. Jestem tutaj dlatego, że widzowie tak chcieli” - powiedział youtuber. Drugi taniec - Fokstrot poszedł Gimperowi trochę lepiej. "Zrobiłeś krok milowy"- powiedziała Iwona Pavlović. Za trzeci taniec - show dance zatańczony przez Gimpera i Natalię Głębocką para otrzymała 8 punktów."Brak mi było tanecznego uczucia, ale partnerowanie dalej super" - mówił Malitowski.

"Taniec z gwiazdami": Joanna Mazur zachwyciła Michała Malitowskiego

Joanna Mazur i Jan Kliment z odcinka na odcinek byli coraz lepsi.  W finałowym odcinku "Tańca z gwiazdami" Michał Malitowski wyznał, że zakochał się w niej.

"Zauważyłem wielki talent, zakochałem się w tobie. Zgadzam się z innymi jurorami, że jesteś jedną z lepszych gwiazd, które były w programie Troszeczkę w końcówce  było nerwów, ale mam nadzieję, że to nadrobisz" - powiedział Michał Malitowski. Drugi taniec - samba również bardzo przypadł do gustu jurorom, choć podkreślali, że widać było lekkie zdenerwowanie.

„Trochę czułam, że byłaś zdenerwowana. Ale było super - oceniła Ola Jordan". Trzeci taniec show dance jurorzy ocenili ze łzami oczach. Za show dance Joanna Mazur i Jan Kliment otrzymali 40 punktów.

 

RadioZEt.pl/ SW