Obserwuj w Google News

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto wygrał finał programu? [17.05.2019]

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
20.05.2019 12:51
Zareaguj Reakcja

Kto wygrał "Taniec z Gwiazdami"? W piątek, 17 maja 2019 w Telewizji Polsat wyemitowany zostanie ostatni, finałowy odcinek nowej edycji programu. W półfinale odpadli Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak, co wywołało dużo emocji wśród telewidzów i internautów. Tym razem na parkiecie zaprezentują się już tylko 2 z 12 par. Sprawdzamy, kto wygrał finał "Tańca z Gwiazdami" 17.05.

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto wygrał finał programu? [17.05.2019 WYNIKI]
fot. Piotr Molecki/East News

Taniec z Gwiazdami 2019 - kto wygrał finał programu 17.05? Kto dostał najwięcej głosów widzów i która para otrzyma kryształową kulę? Kto otrzymał najniższe noty? Odpowiadamy na pojawiające się pytania i sprawdzamy, kto wygrał finał "Tańca z Gwiazdami" w piątek, 17 maja.

Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami - kto wygrał finał programu? [WYNIKI 17.05.2019]

Kto wygrał "Taniec z Gwiazdami" 17.05? Informacji na ten temat szukają przede wszystkim fani programu, którzy nie mogą obejrzeć go na żywo w telewizji. Przypomnijmy, że ostatni, finałowy odcinek wyemitowany zostanie w piątek, 17 maja w Telewizji Polsat i właśnie wtedy dowiemy się, kto wygrał "Taniec z Gwiazdami" 2019 i wygra Kryształową Kulę.

W piątek, 17 maja na parkiecie swoje umiejętności taneczne zaprezentują już tylko 2 pary, ponieważ do tej pory z "Tańca z Gwiazdami" odpadło aż 10 uczestników i ich partnerów tanecznych.

» „Taniec z Gwiazdami”: Gimper błaga o głosy i zapowiada diss na jury [WIDEO]

Kto wygrał "Taniec z Gwiazdami"? [WYNIKI 17.05.2019]

Wiemy już, kto wygrał finał "Tańca z Gwiazdami" 17.05.2019! Wyniki poszczególnych odcinków mogliśmy poznać w każdy piątek wieczorem, podczas emisji odcinka na żywo.

Taniec z Gwiazdami 10 - UCZESTNICY. Kto wystąpi i kiedy premiera 10. edycji?

Finał "Tańca z Gwiazdami" wygrali Joanna Mazur i Jan Kliment.

Przypomnijmy - z programem musieli pożegnać się po kolei: Anna Jagodzińska i Wojciech Jeschke oraz Dominika Tajner-Wiśniewska i Michał Jeziorowski (drugi odcinek), Czadoman (Paweł Dudek) i Walerija Żurawlewa (trzeci odcinek), Sebastian Stankiewicz i Janja Lesar (czwarty odcinek), Justyna Żyła i Tomasz Barański (piąty odcinek), Daniel Kuczaj i Paulina Biernat (szósty odcinek), Agnieszka Radwańska i Stefano Terrazzino (siódmy odcinek). W ósmym odcinku odpadli Mariusz Węgłowski i Kasia Vu Manh, w dziewiątym, czyli tuż przed wielkim półfinałem, odpadli  Jakub Kucner i Lenka Klimentova, a w półfinale z programem pożegnali się Tamara Gonzalez Perea i Rafał Maserak.

Przypominamy także pary finałowe "Tańca z Gwiazdami", które pojawią się na parkiecie w ostatnim odcinku programu:

Po kliknięciu w nazwiska uczestników, możecie przeczytać więcej informacji na ich temat.

 

W jury programu "Taniec z Gwiazdami" tradycyjnie zasiedli: Iwona Pavlović, Andrzej Grabowski, Ola Jordan i Michał Malitowski. "Taniec z Gwiazdami" prowadzą Paulina Sykut-Jeżyna i Krzysztof Ibisz.

Taniec z gwiazdami: Michał Malitowski rezygnuje z bycia jurorem w show. Wydał oświadczenie

» "Taniec z Gwiazdami" - kto odpadł w pierwszym odcinku? [1.03.2019]

RadioZET.pl/KP