Obserwuj w Google News

„Taniec z Gwiazdami”: Gimper błaga o głosy i zapowiada diss na jury [WIDEO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.05.2019 10:58
Zareaguj Reakcja

W zbliżającym się finale „Tańca z gwiazdami” zobaczymy Gimpera, który zdaniem wielu osób doszedł tak daleko nie za sprawą tanecznego talentu, ale mobilizacji fanów. Youtuber przed finałem znów prosi o głosy i zapowiada, że odwdzięczy się wielbicielom.

„Taniec z Gwiazdami”: Gimper błaga o głosy i zapowiada diss na jury [WIDEO]
fot. Instagram:@gimperowski

„Taniec z gwiazdami” 2019 dobiega końca. Już w najbliższy piątek, 17 maja Polsat wyemituje finałowy odcinek tanecznego show. Dwie pary zmierzą się o główną nagrodę, czyli Kryształową Kulę, 100 tysięcy złotych dla gwiazdy i 50 tysięcy dla partnerującego jej tancerza. Nie ma wątpliwości, że jest o co rywalizować.

W finałowym odcinku swoje taneczne umiejętności zaprezentują: Joanna Mazur i Jan Kliment oraz Tomasz „Gimper” Działowy i Natalia Głębocka. Zdaniem wielu osób udział Gimpera w finale to nieporozumienie, youtuber bowiem znacząco odstaje talentem od innych uczestników, a zwłaszcza Tamary Gonzalez Perei, która odpadła w odcinku półfinałowym. Sam Działowy nie ukrywa, że nie jest najlepszym tancerzem edycji, a sukces zapewnia oddanym fanom, którzy wysyłają na niego SMS-y. Po półfinale spotkał się z falą krytyki tak mocnej, że o „zaprzestanie hejtu” zaapelowała Iwona Pavlović. Sam Gimper najwyraźniej nic sobie nie robi z gorzkich komentarzy i walczy o głosy fanów w finale. Zdaniem wielu osób, w wyjątkowo nieczysty sposób.

„Taniec z gwiazdami”: Gimper nieczysto walczy o głosy?

Choć zachęcanie widzów do głosowania nie jest w żaden sposób zakazane, pojawiły się opinie, że Gimper prowadzi zbyt natarczywą kampanię „reklamową”. Na swoim kanale na YouTube opublikował film, w którym zapowiada, jak podziękuje fanom za głosy. Obiecał, że w wypadku wygranej odblokuje wszystkich użytkowników facebookowej grupy „Hajsownicy”, stworzy film „Diss na jurorów” oraz wykupi w Warszawie billboard, na którym umieści kolaż wykonany ze zdjęć fanów i hasztag #muremzagimpurem. Nie zapomniał jednak dodać, że zamierza również dać z siebie wszystko na parkiecie.

– Oprócz tego oczywiście zasuwam na sali tanecznej i przygotowuję się, jak najlepiej mogę do tego, żeby po prostu dobrze zatańczyć. Teraz tak naprawdę wszystko w waszych rękach – podsumowuje.

Niewidoma biegaczka Joanna Mazur wydaje się faworytką finału „Tańca z gwiazdami”, jeśli weźmiemy pod uwagę tylko taneczne umiejętności. Sieciowa popularność Gimpera może jednak spowodować, że widzów czeka niespodzianka.

 

RadioZET.pl/MF