Obserwuj w Google News

"Taniec z gwiazdami": Ile zarabia Iwona Palvlović? Dorobiła się małej fortuny

Maciej Friedrich
1 min. czytania
06.04.2019 11:36
Zareaguj Reakcja

Iwona Pavlović jest surową, ale bardzo sympatyczną jurorką "Tańca z gwiazdami". Udział w programie przyniósł jej nie tylko popularność, ale też duże pieniądze. Ile do tej pory udało jej się zarobić na sędziowskim fotelu?

"Taniec z gwiazdami": Ile zarabia Iwona Palvlović? Dorobiła się małej fortuny
fot. Instagram:@iwonapavlovic

Iwona Pavlović, czyli popularna "Czarna Mamba" to bardzo lubiana przez widzów jurorka "Tańca z gwiazdami". Ma wszelkie kompetencje do oceniania tanecznych prób uczestników programu, jest wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim i uczestniczką międzynarodowych konkursów tanecznych. W "Tańcu z gwiazdami" zasiada na sędziowskim fotelu od 22 edycji, czyli niemal 15 lat. Program pozwolił jej nie tylko zyskać popularność, ale także duże pieniądze. Ile udało jej się zarobić?

Ile zarabia Ivona Pavlović w "Tańcu z gwiazdami"?

Na początku przygody Pavlović z "Tańcem z gwiazdami" jej stawka nie była olśniewająca. Za 8 odcinków miała otrzymać około 45 tysięcy złotych. Z roku na rok kwota ta jednak rosła. Kolejne dziesięć edycji zapewniło jej zarobek w wysokości około 300 tysięcy. Jeszcze lepsza gaża czekała na jurorkę po przeniesieniu show na antenę Polsatu. 

Iwona Pavlovic zarobki
fot. Instagram:@iwonapavlovic

Jak donosi portal Pomponik, Pavlović zarabia obecnie dużo lepiej. Ma otrzymywać około 180 tysięcy złotych za edycję. Łącznie więc za sędziowanie w "Tańcu z gwiazdami" mogła zarobić nawet 3 miliony złotych. Trzeba przyznać, że kwota jest imponująca. "Czarna Mamba" jest jednak uwielbiana przez widzów i jej obecność na pewno znacznie podnosi oglądalność. W tegorocznej edycji głośno było między innymi o jej ostrej krytyce Justyny Żyły.

 

RadioZET.pl/MF