Obserwuj w Google News

''Taniec z Gwiazdami''. Justyna Żyła krytykowana. Iwona Pavlović nie zamierza przepraszać

Redakcja
2 min. czytania
09.03.2019 19:57

Iwona Pavlović w drugim odcinku programu ''Taniec z Gwiazdami'' kolejny raz skrytykowała występ Justyny Żyły. Jurorka porównała jej postawę w tańcu do umierającego łabędzia. Pavlović nie zamierza przepraszać za te słowa. 

''Taniec z Gwiazdami''. Justyna Żyła krytykowana. Iwona Pavlović nie zamierza przepraszać
fot. Bartosz KRUPA/East News, Piotr Molecki/East News

 

W pierwszym odcinku "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" Justyna Żyła i Tomek Barański otrzymali od jurorów zaledwie 8 punktów. W tym tygodniu otrzymali w sumie 11 punktów: Iwona Pavlović przyznała im 2 punkty, Ola Jordan - 3, a Andrzej Grabowski - 6. Parze udało się zdobyć wystarczającą liczbę głosów od widzów, dlatego będziemy mogli zobaczyć ich w kolejnym odcinku programu.

Słów krytyki pod adresem Justyny Żyły nie kryła Iwona Pavlović. Jurorka znana z ostrego języka i z bezpośrednich wypowiedzi porównała występ byłej żony znanego skoczka do umierającego łabędzia. 

- Pobiegałaś, pobiegałaś, paluszkiem pokazałaś, [...] zawiesiłaś się w ramionach Tomasza jak umierający łabędź - powiedziała. - Powiem Ci tak - zastanawiałam się, co ci powiedzieć, nad czym masz pracować. Po prostu słuchaj Tomka i pracuj nad absolutnie wszystkim. Uważam, że nie masz pamięci tanecznej, nie masz równowagi, nie masz pionu, masz złe stopy. Po prostu pracuj nad wszystkim. - dodała po chwili. 

Justyna Żyła w teledysku disco polo. Internauci krytykują jej udział w klipie Tomasza Niecika [WIDEO]

Zdaniem części internautów, wypowiedzi Pavlović są zbyt ostre i mogą krzywdzić uczestniczkę ''Tańca z Gwiazdami''. Podobną opinię po pierwszym odcinku programu wygłosiła Beata Tyszkiewicz, która stanęła w obronie Justyny Żyły. Okazuje się, że Iwona Pavlović nie ma sobie nic do zarzucenia i nie będzie przepraszać tanecznej partnerki Tomka Barańskiego.

- Jeżeli cokolwiek mogło być urażone, to taniec Żyły mógłby się na mnie obrazić tylko i wyłącznie, ale nie osoba. (...) Także nie, nie, proszę wybaczyć, ale nie będę przepraszała Justyny, bo uważam, że nie mam za co. Nie moim celem było jej obrażać - powiedziała w rozmowie z serwisem plotek.pl.

- Ja nie mam w sobie złośliwości, ja mam w sobie złość. A to jest duża różnica, bo ja jestem na Justynę wkurzona, że kaleczy taniec i stąd moje słabe oceny - dodała. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ:  "Taniec z Gwiazdami" 2019 - kto odpadł w drugim odcinku? [8.03.2019] 

RadioZET.pl/plotek.pl/DG