Obserwuj w Google News

Taniec z gwiazdami: Monika Miller wystąpi w nowej edycji? Jest komentarz wnuczki Leszka Millera

Maciej Friedrich
2 min. czytania
14.06.2019 10:37
Zareaguj Reakcja

Przed nami jubileuszowa, dziesiąta edycja „Tańca z gwiazdami”. Producenci z pewnością robią wszystko, by na parkiecie znalazły się gwiazdy, które przyciągną uwagę widzów. W mediach pojawiła się informacja, że w najnowszej edycji na parkiecie zobaczymy wnuczkę Leszka Millera, Monikę Miller. Sama zainteresowana zdecydowała się skomentować doniesienia.

Taniec z gwiazdami: Monika Miller wystąpi w nowej edycji? Jest komentarz wnuczki Leszka Millera
fot. Instagram:@m1ller.exe

Producenci „ Tańca z gwiazdami” w każdej edycji starają się zaprosić rozpoznawalne, charakterystyczne postacie, które przyciągną widzów przed ekrany. W ostatniej edycji do finału doszedł youtuber Gimper, co wzbudziło wiele kontrowersji. Głośno było również o udziale Justyny Żyły, której występy były mocno krytykowane. Przed nami jubileuszowa, dziesiąta już edycja tanecznego show.

Monika Miller w „Tańcu z gwiazdami”?

W „Super Expressie” pojawiła się informacja, że na parkiecie zobaczymy wnuczkę byłego premiera Leszka Millera, Monikę Miller. 23-latka zapowiedziała rozpoczęcie kariery muzycznej, jednak pojawiły się głosy, że może odnieść sukces taneczny.

„Dostała propozycję uczestnictwa w tanecznym show i już na jesieni najpewniej zobaczymy ją na parkiecie. Leszek Miller na pewno będzie dumny z wnuczki. Monika świetnie się porusza, na pewno będzie jedną z pretendentek do wygranej” – prorokował „Super Express”.

Sam Leszek Miller, zapytany o angaż Moniki do „Tańca z gwiazdami”, nie krył entuzjazmu. Opowiedział o tym w programie „Tłit”.

– Nic nie widziałem, ale zaraz do niej zadzwonię. Jako dziecko świetnie sobie radziła. Jest wysportowana, w świetnej kondycji – jak zatańczy, to z sukcesem. Ani razu z nią nie tańczyłem, tylko jako z małą dziewczynką, ale to się nie liczy. Będę kibicował, oczywiście.

Mniej entuzjazmu wyraziła menadżerka Moniki w rozmowie z serwisem Plejada.

– Oczywiście, propozycje były, ale nie mamy żadnej umowy, nie było żadnych spotkań. Jeśli padnie propozycja, to Monika na pewno napisze o tym na Instagramie czy Facebooku [...] W najbliższym czasie Monika będzie nagrywała teledysk do piosenki, którą będzie wydawała jako debiutancki singiel. Nie znam dokładnych terminów nagrań, ale na pewno już niebawem. Zobaczymy, jak ta piosenka się przyjmie i jak ludzie ją ocenią. Widzę jednak, że całą uwagę odsunął „Taniec z gwiazdami”.

Miller otrzymała już propozycję występu w „Tańcu z gwiazdami”. W 2017 roku odmówiła, ponieważ chciała skupić się na skończeniu studiów. Być może tym razem znajdzie czas, by spróbować swoich sił na parkiecie. Do tej pory oficjalnie nie skomentowała medialnych doniesień.

 

RadioZET.pl/MF