Obserwuj w Google News

TOP 10 produkcji na Netflixie. Polski serial zdominował zestawienie [TOP 10]

2 min. czytania
26.04.2022 12:00
Zareaguj Reakcja

Netflix podaje listę filmów i seriali popularnych na platformie. Największym zainteresowaniem cieszy się polski serial "Zachowaj spokój". Co jeszcze trzeba zobaczyć na Netflixie, żeby być na bieżąco? Podajemy szczegóły.

Zachowaj spokój
fot. Piotr Litwic/Netflix

Co warto obejrzeć na  NetflixieRanking platformy ma pomóc w wyborze odpowiedniego tytułu. Polacy oglądają przede wszystkim polski serial o tytule  "Zachowaj spokój", który jest oparty na prozie  Harlana Cobena. Co jeszcze obecnie jest warte obejrzenia na Netflixie w Polsce?

Zobacz także:  „Niczym efekt motyla” – rozmawiamy z twórcami serialu Netflixa „Zachowaj spokój” [WYWIAD]

Popularne filmy i seriale na Netflix. Co obecnie oglądają Polacy? [TOP 10]

Netflix udostępnia ranking TOP 10 filmów i seriali na platformie. Ma on pomóc widzom w wyborze odpowiedniej dla siebie produkcji, poprzez podpowiadanie, co jest najchętniej wybierane przez innych użytkowników w danym kraju.

Na pierwszym miejscu znalazł się polski serial o tytule "Zachowaj spokój". Jest to kolejna oryginalna polska produkcja Netflixa, która jest oparta na powieści Harlana Cobena. Tym razem akcja rozgrywa się na zamożnym, warszawskim osiedlu. Osiemnastoletni Igor umiera. Niedługo potem ginie jego najlepszy przyjaciel, Adam. Rodzice Adama próbują dowiedzieć się, co się dzieje z ich synem, zważywszy na to, że wcześniej zauważyli zmianę w jego zachowaniu. W głównych rolach  Magdalena Boczarska i Leszek Lichota.

Drugą pozycję zajmuje natomiast serial "Skradzione serce". To latynoska produkcja z prawdziwego zdarzenia - opowiada o nietypowej historii miłosnej. Mężczyzna traci żonę w wyniku intrygi organizacji handlującej organami. Następnie nawiązuje romans z kobietą, która otrzymała jej serce.

Podium zamyka polski film o tytule "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". To komedia romantyczna z  Alicją Bachledą-Curuś oraz  Mikołajem Roznerskim

Netflix: TOP 10 filmów i seriali [TYTUŁY]

Poniżej lista 10 tytułów, które są najchętniej wybierane przez Polaków na platformie Netflix.

  1. "Zachowaj spokój" - serial
  2. "Skradzione serce" - serial
  3. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"
  4. "Anatomia skandalu" - serial
  5. "Heartstopper" - serial
  6. "Yakamoz S-245" - serial
  7. "Poskromienie złośnicy"
  8. "Furioza"
  9. "Gierek"
  10. "Selling Sunset"

Zobacz także:  Netflix niespodziewanie testuje nową opcję. O co chodzi tym razem?

RadioZET.pl

Netflix zrezygnował w ostatnim czasie z wielu seriali. Czego już nie zobaczymy? [GALERIA]