Obserwuj w Google News

"Small World": Patryk Vega pokazał nowy zwiastun filmu o handlu dziećmi. Ogłosił też datę premiery

1 min. czytania
17.08.2021 14:45
Zareaguj Reakcja

"Small World" to nowy film Patryka Vegi, w którym reżyser "Botoksu" i "Pitbulla" skupi się na obrzydliwym procederze handlu dziećmi. Kiedy produkcja trafi do kin?

Small World Vega data premiery zwiastun
fot. kadr ze zwiastuna filmu "Small World"

"Small World" jest pierwszą międzynarodową produkcją Patryka Vegi, który jak zwykle pełni rolę reżysera i scenarzysty (wraz z Olafem Olszewskim). W rolach głównych występują Piotr Adamczyk, Marieta Żukowska,  Julia Wieniawa i Enrique Arce, znany polskim widzom z serialu "Dom z papieru". Twórca pokazał najnowszy, kinowy zwiastun filmu.

"Small World": Nowy zwiastun i data premiery filmu Patryka Vegi [WIDEO]

Akcja filmu "Small World" rozgrywa się w Polsce, Rosji, Anglii i RPA. Punktem wyjścia do opowiedzenia historii o potwornym procederze, jakim jest handel dziećmi, jest porwanie 4-letniej dziewczynki. Nowa produkcja Vegi ma przedstawiać tę tragedię z różnych punktów widzenia: prowadzącego sprawę policjanta, matki porwanej oraz samej dziewczynki i jej porywacza. Patryk Vega pokazał nowy zwiastun produkcji, która już niebawem trafi na ekrany kin.

Oglądaj

Redakcja poleca

"Small World" - Kiedy premiera?

Patryk Vega zapowiedział swój fabularny film o handlu dziećmi już w 2017 roku, jednak w efekcie licznych przesunięć, a następnie pandemii koronawirusa, produkcja wylądowała ostatecznie w kalendarzu premier na rok 2021. Teraz wiemy już, że "Small World" trafi do kin 10 września 2021 roku.

RadioZET.pl/Antyradio/YouTube

CZYTAJ DALEJ: Zaginięcie 19-latki ujawniło rodzinny koszmar. Powstał dokument o sprawie Brittney Wood [ZWIASTUN]