Obserwuj w Google News

Pytanie na śniadanie: Zmiany w programie. Monika Zamachowska będzie dalej prowadzącą?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
30.07.2019 12:28
Zareaguj Reakcja

Monika Zamachowska odniosła się do zmian w „Pytaniu na śniadanie”. Dziennikarka zdradziła, czy wciąż będzie prowadzącą. Pozwoliła sobie też na ironiczny komentarz pod adresem TVP.

Monika Zamachowska
fot. Instagram.com/monika zamachowska

„Pytanie na śniadanie”: Monika Zamachowska zostaje w programie?

Monika Zamachowska odniosła się do ostatnich zmian w „Pytaniu na śniadanie”. Dziennikarka zdradziła, czy jej pozycja jako prowadzącej jest zagrożona. Jak się okazuje, prezenterka zostanie w programie śniadaniowym. „Drodzy, Szanowni, Kochani! Dzięki za kciuki j ogólne wsparcie. Widzimy się w przyszłym tygodniu w »Pytaniu na Śniadanie«”.

Prezenterka TVP pozwoliła sobie na ironiczny komentarz odnoszący się do zmian w „Pytaniu na śniadanie”. Chodzi o wiek prowadzących, a dokładnie o to, że władze stacji stawiają na młodszych dziennikarzy.

„Rozczarowanych przepraszam. Ciągle nie mam długich nóg i jak na złość, wciąż nie jestem szczególnie młoda.” – napisała Monika Zamachowska na Instagramie. Przypomnijmy, że niedawno z „Pytaniem na śniadanie” pożegnał się Michał Olszański.

 „»Pytanie na śniadanie« jest najpopularniejszym programem śniadaniowym w Polsce, co oznacza, że wciąż musi się rozwijać i zaskakiwać widzów. Jesteśmy świadomi, że widownia »Pytania na śniadanie« jest coraz młodsza i oczekuje prowadzących, którzy zdynamizują program. Stąd zmiany w audycji” – czytamy w oficjalnym oświadczeniu.

„Pytanie na śniadanie”: Michał Olszański pożegnał się z programem

Michał Olszański prowadził „Pytanie na śniadanie” przez 10 lat. W odcinkach na żywo partnerowała mu Monika Zamachowska. Dość głośno było o rozmowie, którą przeprowadzili w porannym programie z prezesem PIS — Kaczyńskim. Michał Olszański opowiedział o niej w rozmowie z naTemat.pl.

„Wiedziałem, że to nie jest dobry pomysł. Pytanie na Śniadanie to audycja poranna, lifestylowa. Znając cechy prezesa Kaczyńskiego, wydawało mi się, że pomysł jego PR-owców na to, by w ten sposób ocieplać jego wizerunek, nie jest do końca trafiony. I nie będzie to dla niego łatwa sytuacja” – mówił Olszański w wywiadzie. Niewykluczone, że nowym partnerem Moniki Zamachowskiej w „Pytaniu na śniadanie” będzie Aleksander Sikora.

 

RadioZEt.pl/ SW