Obserwuj w Google News

„Pytanie na śniadanie”. Ida Nowakowska nową prowadzącą programu śniadaniowego

Sylwia Wamej
1 min. czytania
17.05.2019 13:18
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska dołączyła do prowadzących „Pytanie na śniadanie”. Gwiazda znana widzom z programu „Dance, dance, dance” poprowadzi program razem z Łukaszem Nowickim.

Ida Nowakowska
fot. Jacek Domiński/ Reporter/ East News

Ida Nowakowska dołączyła do „Pytania na śniadanie”

Ida Nowakowska, znana z takich programów jak „You Can Dance”, „Bake off — ale ciacho”, „Bake off Junior” i „Dance, dance, dance”, dołączyła do grona gospodarzy „Pytanie na śniadanie”. Tancerka będzie prowadzić program razem z  Łukaszem Nowickim. Wcześniej Nowicki prowadził poranny cykl TVP 2 z Joanną Racewicz lub Marzeną Kawą. Joanna Racewicz wiosną ubiegłego roku rozstała się z Telewizją Polską, niedługo po tym, jak została odsunięta od prowadzenia programu z uwagi na aktywność w mediach społecznościowych.

Ida Nowakowska związana jest z TVP od początku ubiegłego roku

Z kolei Ida Nowakowska związana jest z TVP od początku ubiegłego roku. Przygotowywała wywiady do „Dzień dobry Polsko” w TVP, a wspólnie z Marceliną Zawadzką prowadziła „Bake of Junior” 

i piątą serię „Bake Off — Ale ciacho!”. Wiosną była jurorką w show „Dance, dance, dance”. Ida Nowakowska jest kolejną nową prowadzącą „Pytanie na śniadanie”. Na początku maja do show dołączyli Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

 

RadioZET.pl/ SW