Obserwuj w Google News

Ida Nowakowska - wiek, wzrost, mąż, Instagram. Kim jest prowadząca Sylwestra TVP 2021/2022?

2 min. czytania
31.12.2021 11:13
Zareaguj Reakcja

Ida Nowakowska poprowadzi Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem. Wiele osób może kojarzyć tancerkę także z innych występów w telewizji. Szczegółowe informacje na temat wzrostu, wieku Idy Nowakowskiej, męża i nie tylko, można znaleźć poniżej.

Ida Nowakowska
fot. Artur Zawadzki/REPORTER/East News

Kim jest Ida Nowakowska? Taniec, wiek, wzrost, mama, ojciec, Instagram, ślub, waga, kariera, życie prywatne, osiągnięcia i inne informacje na temat prowadzącej Sylwestra TVP 2021/2022.

Redakcja poleca

Ida Nowakowska - wiek, wzrost, ojciec, ślub, syn, mąż, Instagram, życie prywatne

Wiele osób szuka w sieci informacji na temat wieku Idy Nowakowskiej. Tancerka urodziła się 7 grudnia 1990. Ma 31 lat. Mierzy 168 cm. Ojcem Idy Nowakowskiej jest polski pisarz Marek Nowakowski, a o mamie niewiele wiadomo.

Ida Nowakowska ma męża - prywatnie tancerka związana jest z Jackiem Herndonem. Para, która poznała się w Stanach Zjednoczonych, wzięła ślub w 2015 roku. Mają syna Maksymiliana. Chłopiec przyszedł na świat w maju 2021 roku.

Ida Nowakowska na Instagramie figuruje pod nazwą: idavictoria. Obecnie obserwuje ją ponad 380 tys. osób.

Kim jest Ida Nowakowska, prezenterka telewizyjna?

Ida Nowakowska urodziła się w Warszawie. Jest tancerką, aktorką, prezenterkę telewizyjną oraz jurorką programów. Ukończyła Ogólnokształcącą Szkolę Baletową im. R. Turczynowicza w Warszawie. Współpracowała z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie występowała w takich musicalach jak "Upiór w operze", "Piotruś Pan" czy "Taniec wampirów". Ida Nowakowska związana była także z teatrem Janusza Józefowicza Studio Buffo, gdzie tańczyła i grała. Tańczyła także w Nowym Jorku w Metropolitan Opera w "La Bayadere", a w Lincoln Center grała główną rolę w musicalu "Reel to Real". Ida Nowakowska na swoim koncie ma także występ na szklanym ekranie - zagrała główną rolę w filmie "Out of Reach" ("Poza zasięgiem") u boku Stevena Seagala.

Ida Nowakowska była także wielokrotnie nagradza. W 2007 roku zajęła pierwsze miejsce w kategorii tańca współczesnego na Ogólnopolskim Konkursie Tańca w Gdańsku. Z kolei dwa lata później zdobyła pierwszą nagrodę na festiwalu baletowym „Złote Pointy” w Szczecinie.

Wiele osób może kojarzyć tancerkę także z show "You Can Dance". Ida Nowakowska występowała w pierwszej edycji tego programu, a następnie została jurorką w jego 9. sezonie. Była również jurorką w "Dance Dance Dance". Ida Nowakowska prowadziła także programy: "Przymierzalnia" i "Bake Off Junior". Dodatkowo jest prowadzącą programu śniadaniowego TVP "Pytanie na Śniadanie". Współprowadziła też m.in. Eurowizję Junior czy "The Voice Kids".

Ida Nowakowska prowadząca Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem

Ida Nowakowska będzie jedną z prowadzących Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem. Oprócz niej, w roli prezenterów widzowie Telewizji Polskiej zobaczą też Tomasza Kammela,   Izabellę Krzan,   Małgorzatę Tomaszewską Rafała Brzozowskiego i  Norbiego.

RadioZET.pl/JW