Obserwuj w Google News

Norbi - WZROST, wiek, żona, dzieci, piosenki. Kim jest prowadzący Sylwestra TVP 2021/2022?

2 min. czytania
31.12.2021 11:32
Zareaguj Reakcja

Norbi, a właściwie Norbert Dudziuk, bo tak brzmi jego prawdziwe imię i nazwisko, to jeden z prowadzących tegorocznego Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem. Muzyk popularność zdobył przede wszystkim za sprawą ogólnopolskiego przeboju "Kobiety są gorące". Szczegółowe informacje na temat wzrostu Norbiego, wieku, piosenek, żon i dzieci, można znaleźć poniżej.

Norbi - WZROST, wiek, żona, dzieci, piosenki. Kim jest prowadzący Sylwestra z TVP?
fot. Pawel Wodzynski/East News

Kim jest Norbi? Wzrost, wiek, żona, dzieci, piosenki, życie prywatne, "Jaka to melodia", kariera, osiągnięcia oraz inne szczegółowe informacje na temat prowadzącego Sylwestra TVP 2021/2022, można znaleźć w tym artykule.

Redakcja poleca

Norbi - WZROST, wiek, żona, dzieci, Instagram. Ile ma lat i ile ma wzrostu?

Wzrost Norbiego to informacje, które szczególnie interesują wiele osób. Muzyk jest wysokim mężczyzną i mierzy około 180 cm. Także fani prowadzącego Sylwestra z TVP w Zakopanem poszukują w sieci informacji na temat wieku Norbiego. Dudziuk urodził się 2 maja 1972 roku w Ostródzie, co oznacza, że w 2020 skończy 49 lat.

Muzyk był żonaty trzykrotnie. Jego pierwszą wybranką była Julia, z którą Norbi ma dziecko - córkę Igę. Po rozwodzie ożenił się z Marleną Jagłowską. W marcu 2016 roku natomiast zawarł trzeci związek małżeński - żoną Norbiego jest Marzena Chełmińska.

Norbi na Instagramie figuruje pod nazwą: norbi_official. Obecnie obserwuje go ponad 6 tysięcy osób.

Kim jest Norbi, prowadzący Sylwestra TVP 2021/22? [PIOSENKI]

Norbert Dudziuk, bo tak brzmi prawdziwe imię i nazwisko Norbiego, to polski piosenkarz, pisarz, dziennikarz i prezenter telewizyjny i radiowy, gitarzysta, pianista, skrzypek, kucharz i restaurator. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną I i II stopnia w Olsztynie w klasie skrzypiec. Studiował wiolinistykę w Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz na wydziale wychowania muzycznego i pedagogiki wychowawczo-opiekuńczej w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Olsztynie. 

Norbi zadebiutował na rynku fonograficznym w 1997 roku. Wydał wtedy swój pierwszy album studyjny "Samertajm", który promował utworem "Kobiety są gorące". Piosenka Norbiego w szybkim tempie stała się ogólnopolskim przebojem. Ponadto na swoim koncie muzyk ma takie utwory jak "Rozkołysz się", "Materacci" z Robertem Rozmusem czy "Nie zaczepiaj mnie". 

Norbi poza działalnością muzyczną na swoim koncie ma także prowadzenie wielu programów telewizyjnych. Muzyk prowadził m.in. takie teleturnieje jak "Fabryka gry", "Salon gier" czy "No to gramy". Jesienią 2018 roku zastąpił Roberta Janowskiego i został prowadzącym teleturnieju TVP1 "Jaka to Melodia?". Norbi w show występował około roku. Od września 2019 prowadzi program "Koło Fortuny". 

Muzyk w 2015 roku brał także udział w programie "Taniec z Gwiazdami". 

Norbi poprowadzi Sylwestra TVP 2021/2022 w Zakopanem

Norbi będzie jednym z prowadzących sylwestra z "Dwójką", organizowanego przez TVP. Oprócz niego, w roli prezenterów widzowie Telewizji Polskiej zobaczą też Tomasza Kammela,   Izabellę KrzanMałgorzatę TomaszewskąIdę Nowakowską, Rafała Brzozowskiego i Aleksandra Sikorę.

RadioZET.pl/JW