Obserwuj w Google News

Projekt Lady 4: odc. 8: Awantura i rzucanie jedzeniem. Co wydarzyło się w 8. odcinku?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
09.07.2019 13:27

4. edycja "Projektu Lady" zapowiadana była jako najmocniejszy sezon w historii programu i rzeczywiście, na taki się zapowiada. W 8. odcinku uczestniczki ponownie dały porwać się emocjom i wywołały awanturę. Tym razem w ruch poszło pożywienie, między innymi jajko i szynka.

Projekt Lady 4: odc. 8: Awantura i rzucanie jedzeniem. Co wydarzyło się w 8. odcinku?
fot. ADAM JANKOWSKI/REPORTER/EAST NEWS

" Projekt Lady" gości na ekranach już po raz czwarty. Jeszcze przed premierą pierwszego odcinka Małgorzata Rozenek-Majdan zapowiadała, że 4. edycja będzie najmocniejszą i najbardziej wulgarną z dotychczas wyemitowanych. Rzeczywiście, do tej pory obejrzeliśmy 8 odcinków i nie trudno nie zauważyć, że uczestniczki mają bardzo trudne charaktery i nawet doświadczonym mentorkom czasem często nad nimi zapanować. Do tego doszły kontrowersje związane z wykorzystywaniem zwierząt na planie programu.

Projekt Lady odcinek 8: Bitwa na jedzenie i szarpanina

Choć wiele dziewcząt, które zdecydowały się na udział w 4. edycji "Projektu Lady", rokuje dobrze, to niestety nie wszystkie uczestniczki potrafią utrzymać nerwy na wodzy. W 7. odcinku rozmowa o kontrolowaniu agresji przerodziła się w bójkę między dwiema z dziewcząt. Niestety, w odcinku 8. po raz kolejny doszło do rękoczynów, co więcej, w ruch poszło jedzenie. Roksana i Klaudia to bardzo charakterne uczestniczki, które potrafią być nieprzewidywalne. Tym razem doszło między nimi do wymiany zdań, która miała być zabawna, a zakończyła się awanturą.

Klaudia nazwała Roksanę "wieśniarą z Gdańska", na co druga z dziewcząt odpowiedziała ostro.

- Dostałaś kiedyś szynką w pysk? Masz, masz, masz! - krzyczała, rzucając w przeciwniczkę jedzeniem.

W momencie, gdy Klaudia nazwała Roksanę "słabą", ta rozbiła jej na głowie jajko. Między dziewczętami doszło do przepychanek i bijatyki na balkonie. Sytuacja wyglądała bardzo poważnie. Mogło się wydawać, że to koniec przygody dziewcząt z "Projektem Lady".

Projekt Lady odcinek 8.: Kto odpadł z programu?

Po awanturze Klaudia i Roksana doszły do siebie i zrozumiały, że zachowały się nagannie.

- Doszło do kłótni. Ja powiedziałam coś, czego nie miałam na myśli - powiedziała Klaudia.

- Zaczęło się od niewinnej zabawy, a skończyło się niestety agresją. (...) Tak się nie zachowuje dama - przyznała Roksana.

Rzecz jasna to one właśnie były zagrożone wyrzuceniem z programu. Ostatecznie jednak mentorki doceniły ich skruchę i postanowiły dać im jeszcze jedną szansę. Z programem pożegnała się Sabina Pysz, która nie wykazała się podczas wykonywania zadań. Miejmy nadzieję, że to koniec rękoczynów w "Projekcie Lady".

 

RadioZET.pl/MF