Obserwuj w Google News

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Julka odbierze Kindze bistro?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
10.07.2019 11:00
Zareaguj Reakcja

Wielbiciele "M jak Miłość" z niecierpliwością czekają na nowe odcinki swojego ulubionego serialu. Scenarzyści zadbali o to, by w nowym sezonie nie zabrakło emocji. Spore kłopoty czekają między innymi Kingę Zduńską. Bohaterka będzie musiała stoczyć walkę o swoje ukochane bistro z Julką i Agą.

M jak Miłość: odcinki po wakacjach. Julka odbierze Kindze bistro?
fot. VIPHOTO/East News

"M jak Miłość" bawi i wzrusza widzów TVP od ponad 18 lat. Wielbiciele serialu z niecierpliwością czekają na kontynuację wątków ulubionych bohaterów, a scenarzyści robią wszystko, by emocji nie zabrakło. Tak ma być również w kolejnym sezonie produkcji, który pojawi się już po wakacjach. Jak informuje "Super Express", duże powody do zmartwień będzie miała Kinga Zduńska, w którą wciela się Katarzyna Cichopek. Okazuje się, że nadzieje, jakie pokładała we współpracy z Julką, mogły okazać się płonne.

M jak Miłość po wakacjach: Kinga straci bistro?

Przypomnijmy, że Kinga postanowiła zatrudnić Julkę (w tej roli Joanna Kuberska) na stanowisku menadżerki w swoim lokalu "Bistro za rogiem". Miała nadzieję, że gdy ona po porodzie poświęci się rodzinie, interes będzie w dobrych rękach. Okazuje się jednak, że Julka nie jest osobą godną zaufania i ma własny plan na prowadzenie działalności. Wraz ze swoją przyjaciółką Agą (Ina Sobala) postanowią przejąć rządy w lokalu. Poinformowała o tym na swoim profilu na Instagramie sama Sobala.

- Mogę wam zdradzić, że ... Blondyny przejmują bistro za rogiem i kokoszą się jak nigdy - poinformowała fanów.

Wydawać by się mogło, że bohaterki zdecydowały się przejąć interes zajętej obowiązkami rodzinnymi Zduńskiej. Wielbicieli postaci Kingi pragniemy jednak uspokoić. Według "Super Expressu" Julka i Aga rzeczywiście mocno zaangażują się w pracę w bistro, ale tylko po to, by odciążyć przyjaciółkę. Nie mają zatem żadnych złych zamiarów. Co więcej, będą miały okazje wykazać się w bardzo trudnej sytuacji. To one będą zmuszone rywalizować z Gruzinem Otarem, który stara się zniszczyć interes Zduńskiej. Czy wyjdą z tej walki zwycięsko? Przekonamy się po wakacjach.

ZOBACZ TEŻ: M jak miłość. Tragedia w dniu ślubu. Iza i Marcin zostaną zaatakowani przez Artura?

 

RadioZET.pl/MF