Obserwuj w Google News

„M jak miłość”. Tragedia w dniu ślubu. Iza i Marcin zostaną zaatakowani przez Artura?

Sylwia Wamej
2 min. czytania
26.06.2019 11:15
Zareaguj Reakcja

„M jak miłość” to serial, w którym aż kipi od emocji. W kolejnych odcinkach po wakacjach będzie niebezpiecznie. Artur będzie chciał zniszczyć ślub Izy i Marcina. Czy mu się to uda?

"M jak miłość"
fot. Instagram.com/ M jak miłość

„M jak miłość”: Tragedia na ślubie Izy i Marcina

„M jak miłość” wróci po wakacjach z nowymi wątkami i odcinkami. Fani, którzy czekają na wielkie emocje, będą zapewne śledzić wątek Izy (Adriana Kalska) i Marcina (Mikołaj Roznerski). W ich życiu wydarzy się dużo. W odcinkach po wakacjach zakochani będą szykować się do upragnionego ślubu. Znów ich szczęście będzie chciał popsuć Artur. Choć może się wydawać, że mężczyzna, przebywając w więzieniu, nie będzie w stanie pokrzyżować planów zakochanym, on i tak zacznie terroryzować byłą żonę. Artur po prostu nie może pogodzić się z tym, że jego była ukochana jest zakochana i planuje życie u boku innego mężczyzny. Dlatego tak bardzo nie będzie chciał, aby Iza i Marcin się pobrali. W trakcie ślubu może dojść do tragedii, tym bardziej że bohater grany przez Tomasza Ciachorowskiego jest nieobliczalny.

„M jak miłość”: Artur popsuje szczęście Izy i Marcina?

„Artur doskonale wie, co się dzieje u Izy i Marcina, śledzi ich perypetie. Iza z Marcinem są bliżej siebie i szykują się do ślubu, to w Arturze wznieca taką determinację, żeby jak najprędzej z tego więzienia w końcu uciec. Mimo że mówi się, że miłość potrafi zneutralizować wszystkie przeszkody, to kiedy ma się do czynienia z taką osobą jak Artur, to wszystko może się zdarzyć i nie wiem, czy ten dzień, który dla Izy i Marcina miał być najpiękniejszym dniem w życiu, nie okaże się koszmarem” – powiedział aktor w kulisach „M jak miłość”. Nowe odcinki popularnego serialu TVP 2 zobaczymy po wakacjach.

 

RadioZEt.pl/ SW