Obserwuj w Google News

M jak Miłość: Nowe odcinki po wakacjach 2019. Co wydarzy się w serialu?

Maciej Friedrich
2 min. czytania
04.06.2019 11:32
Zareaguj Reakcja

Już dziś, 4 czerwca, TVP2 wyemituje ostatni odcinek „M jak Miłość” przed wakacjami. Jednak jesienią ponownie będziemy mogli śledzić losy ulubionych bohaterów w nowych odcinkach „M jak Miłość”. Scenarzyści przygotowali dla widzów wiele emocjonujących wątków. Co wydarzy się w serialu po wakacjach?

M jak Miłość: Nowe odcinki po wakacjach 2019. Co wydarzy się w serialu?
fot. Instagram:@mjakmilosc.official

„M jak Miłość” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali obyczajowych, który towarzyszy wizom już od ponad 18 lat. Już dziś, 4 czerwca, o 20:55 TVP2 wyemituje ostatni odcinek produkcji przed planowaną na okres wakacyjny przerwą. Serial powróci na ekrany z nowymi odcinkami w jesiennej ramówce. Jak zwykle, scenarzyści szykują dla fanów „M jak Miłość” zarówno kontynuację emocjonujących wątków, jak i wiele nowych wydarzeń. Co wydarzy się po wakacjach?

M jak Miłość: Co wydarzy się w odcinkach po wakacjach?

Po wakacjach w „M jak Miłość” wybuchnie wojna pomiędzy Kingą (Katarzyna Cichopek) a Otarem (David Gamtsemlidze). Gruzin chce otworzyć restaurację tuż przy bistro Zduńskiej, co mogło zwiastować spore problemy. 

– Otar to taki sąsiad, z którym się nie idzie dogadać. Myśli tylko o swoim interesie. Kinga była pierwsza ze swoim bistro! – stwierdza Kategorycznie Katarzyna Cichopek w rozmowie z „Super Expressem”. 

Otar urządzi w swoim lokalu huczną imprezę, a hałasy wypędzą z lokalu Kingi wszystkich gości. Zrozpaczona Zduńska wezwie policję, ale funkcjonariusze stwierdzą, że strony powinny porozumieć się między sobą. Gruzin nie będzie jednak skory do współpracy. Czy to celowe działanie mające na celu doprowadzenie interesu Kingi do bankructwa?

ZOBACZ: Dramat gwiazdy "M jak Miłość". Internauci życzyli jej śmierci

M jak Miłość: Odcinki po wakacjach. Rogowscy zostaną rodzicami?

Niespodziewanie Rogowscy znów będą musieli wcielić się w rolę rodziców. Na ślub Uli (Iga Kreft) przyjedzie Mateusz (Krystian Domagała), który postanowi zostać w Grabinie. Zależy mu na tym, by być blisko Lilki (Monika Mielnicka), którą darzy gorącym uczuciem. 

Z decyzją Mateusza nie zgodzi się Marek, który wyjechał z żoną do Australii i widzi syna obok siebie. Chłopak poprosi o pomoc Barbarę (Teresa Lipowska).

– Tylko ty możesz przekonać ojca. Wiesz, jaki tato jest... Ty, babciu, jedyna mnie zrozumiesz. Wiem, że możemy na ciebie liczyć. Jak tylko skończę 18 lat, ożenię się z Lilką. To przemyślana i racjonalna decyzja – będzie tłumaczył.

Marek w końcu przystanie na propozycję Barbary. Mateusz będzie mógł zostać, jeśli ktoś będzie miał go na oku. W ten sposób Marysia i Artur ponownie będą musieli zmierzyć się z rodzicielskimi obowiązkami.

 

RadioZET.pl/se.pl/MF