Obserwuj w Google News

„Klątwa Bride Hallow”: gwiazda „Stranger Things” w zaskakującym komedio-horrorze Netflixa [WIDEO]

2 min. czytania
15.09.2022 12:58
Zareaguj Reakcja

„Klątwa Bridge Hallow” to nowa propozycja Netflixa dla fanów horrorów z dodatkiem humoru. Priah Ferguson, czyli jedna z gwiazd „Stranger Things” w nowej, zaskakującej roli. Kiedy premiera komedio-horroru giganta VOD?

Klątwa Bridge Hallow - kadr z filmu
fot. materiały prasowe Netflix

„Klątwa Bridge Hallow” (org. „The Curse of Bridge Hallow”) to nowy horror z domieszką humoru, sygnowany logo Netflixa. Produkcja z udziałem Priah Ferguson, jednej z gwiazd megahitu „ Stranger Things” to mieszanka gatunkowa dla fanów mocnych wrażeń. Gdy pewna rodzina przeprowadza się z Nowego Jorku do małej miejscowości Bridge Hallow, nie spodziewa się, że po przeprowadzce będzie musiała walczyć z siłami ciemności. Ba! Nikt z rodziny nie wierzy nawet w duchy, ani nieszczególnie obchodzi Halloween. Sprawy jednak znacząco się zmienią, gdy córka nieopatrzenie uruchomi pradawną klątwę, która sprawi, że dekoracje z okazji Halloween ożyją i zaczną siać spustoszenie w miasteczku. Rozpocznie się walka o życie, niepozbawiona jednak humorystycznych momentów.

Redakcja poleca

„Klątwa Bridge Hallow” – zwiastun

Styl produkcji można zobaczyć w pierwszym zwiastunie filmu, który właśnie ujrzał światło dzienne. Nowy film Netflixa prezentuje się następująco:

„Klątwa Bridge Hallow” – twórcy i obsada

Scenariusz do filmu powstał w głowie Robeta Rugana oraz Todda Bergera i Johna R. Moreya. Reżyserem jest zaś Jeff Wadlow, najlepiej znany z takich projektów jak: "Wyspa Fantazji", "Po prostu walcz!", "Prawda czy wyzwanie" czy "Kick-Ass 2". Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Priah Ferguson, Marlon Wayans oraz Kelly Rowland, Rob Riggle, John Michael Higgins i Lauren Lapkus.

„Klątwa Bridge Hallow” – kiedy premiera?

Premiera filmu przewidziana jest na piątek 14 października tylko na platformie Netflix.

Czytaj także:  Królowa Elżbieta II miała swój ulubiony serial. Mało kto o tym wiedział

RadioZET.pl/informacja prasowa Netlfix/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.