Obserwuj w Google News

"Joker 2" z datą premiery. Kiedy będzie można zobaczyć film z Joaquinem Phoenixem?

2 min. czytania
04.08.2022 12:52

"Joker 2" zbliża się wielkimi krokami. Pojawiły się informacje dotyczące premiery 2. części filmu z Joaquinem Phoenixem. Kiedy zobaczymy produkcję w kinach?

Joker
fot. Materiały prasowe HBO

"Joker 2" z datą premiery. Druga część filmu Todda Phillipsa będzie nosić tytuł "Joker: Folie à deux". Jak podaje portal filmweb.pl - w produkcji powróci Joaquin Phoenix, a na premierę trzeba będzie poczekać jeszcze dwa lata. Poniżej ujawniamy szczegóły.

Zobacz także:  "Joker 2" będzie musicalem? W roli głównej Lady Gaga

"Joker: Folie à deux": ujawniono szczegóły filmu z Joaquinem Phoenixem

"Joker: Folie à deux" to tytuł drugiego filmu Todda Phillipsa o Jokerze, którego sportretował Joaquin Phoenix. Jak podaje filmweb.pl - zdjęcia do filmu jeszcze nie rozpoczęły, jednak Warner Bros. podaje już konkretną datę premiery - film trafi do kin jesienią 2024 roku. Co więcej, film jest zapowiadany jako... musical. Pomysłodawcami 2. części "Jokera" są Todd Phillips i Scott Silver, czyli duet odpowiedzialny za sukces pierwowzoru.

Redakcja poleca

Na ten moment fabuła jest utrzymana w tajemnicy. Zdradzono jedynie, że w filmie pojawi się postać Harley Quinn. Nieoficjalnie mówi się o tym, że bohaterkę miałaby zagrać Lady Gaga, jednak nie są to pewne informacje. O tym, że Phoenix powróci do roli może świadczyć fakt, że reżyser opublikował zdjęcie aktora, na którym można zobaczyć, jak czyta scenariusz.

"Joker: Folie à deux": kiedy premiera filmu?

Film "Joker: Folie à deux" będzie miał premierę 4 października 2024 roku.

Zobacz także:  Joaquin Phoenix: TOP 7 filmów z udziałem aktora, które trzeba znać

RadioZET.pl/Filmweb.pl

Gra o tron
10 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe HBO