Obserwuj w Google News

"Eternals": Marvel pracuje już nad drugą częścią filmu i 20 innymi produkcjami?

2 min. czytania
10.05.2021 13:13
Zareaguj Reakcja

Czy trwają prace nad "Eternals 2"? Najnowsze plotki sugerują, że niebawem ruszą zdjęcia do sequela filmu Marvela, który jeszcze się nie ukazał.

Eternals - Kumail Nanjiani, Brian Tyree Henry, Salma Hayek, Richard Madden, Lia McHugh, Angelina Jolie, Don Lee i Lauren Ridloff - obsada filmu Marvela
fot. Alberto E. Rodriguez/Getty AFP/East News

Chociaż film "Eternals" jeszcze nie pojawił się w kinach, według plotek Marvel Studios już szykuje się do kontynuacji. Czy również wyreżyseruje ją nagrodzona Oscarem 2021 Chloé Zhao?

"Eternals 2" - Marvel pracuje już nad drugą częścią filmu?

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wiele hollywoodzkich hitów z 2020 roku nie ujrzało dotąd światła dziennego. Wśród nich znalazł się film "Eternals" - tajemnicza produkcja MCU o mało znanych postaciach z komiksów Marvela.

Redakcja poleca

Film doczekał się już pierwszej zapowiedzi i fani są jeszcze bardziej podekscytowani i ciekawi produkcji, za którą odpowie reżyserka związana z kinem artystycznym. Nic więc dziwnego, że pojawiły się plotki, mówiące, iż Marvel Studios rozwija prace nad sequelem "Eternals". Tego typu przewidywania nie powinny nikogo zaskakiwać. W końcu poza nielicznymi wyjątkami produkcje MCU są kilkufilmowymi seriami.

Oczywiście na razie, informacja podana za pośrednictwem serwisu The Direct, nie została potwierdzona. Nie wiadomo też nic na temat ewentualnego reżysera, który odpowie za sequel. To samo dotyczy zresztą innych doniesień dotyczących przyszłości MCU i nadchodzących filmów, które wkrótce staną się częścią kinowego uniwersum. Według najnowszego wideo na kanale Youtube Johna Campea'y, prace nad "Eternals 2" mają ruszyć wraz z 20 innymi przyszłymi tytułami Marvel Studios.

Oglądaj

Na liście oprócz filmów, które zapowiedziano, takich jak "Kapitan Ameryka 4" czy "Blade", pojawiły się też doniesienia od trzeciej części "Deadpoola", nowych "X-Men" i "Avengers 5". W najbliższych planach studia jest jedynie kilka filmów seriali, które mają zadebiutować do roku 2023. Reszta produkcji ma się pojawić po zakończeniu tak zwanej Czwartej Fazy uniwersum.

Redakcja poleca

"Eternals"- kiedy premiera?

Opóźniony o rok film "Eternals" trafi do kin 5 listopada 2021 roku. W produkcji Marvela wystąpili Angelina Jolie, Salma Hayek, Kumail Nanjiani, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan oraz Kit Harington.

Redakcja poleca

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/The Direct/John Campea/YouTube