Obserwuj w Google News

Chloe Zhao powiewiem świeżości w filmach Marvela. Angelina Jolie opowiedziała o "Eternals"

2 min. czytania
05.05.2021 12:36
Zareaguj Reakcja

Angelina Jolie w najnowszym wywiadzie opowiedziała, co nowego do świata Marvela wniesie nagrodzona Oscarem Chloé Zhao, która wyreżyseruje film "Eternals".

Angelina Jolie
fot. London Entertainment / SplashNews.com/East News

Film "Eternals" to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvel Studios. Wszystko dlatego, że reżyserką produkcji jest Chloé Zhao - nagrodzona Oscarem 2021 za reżyserię twórczyni odpowiedzialna za "Nomadland". Grająca w "Eternals" Angelina Jolie zdradziła, co reżyserka wniosła do MCU.

"Eternals" - Angelina Jolie co Chloe Zhao wniesie do uniwersum Marvela?

Filmy Marvela nie tylko wchodzą w nową Fazę uniwersum, ale również proponują zupełnie nowe podejście do superbohaterów oraz tworzenia filmów na podstawie komiksów. Zapowiedzią powiewu świeżości będą "Eternals" oraz reżyserka filmu - Chloé Zhao, która do tej pory była znana z bardziej artystycznego podejścia do kina, niż prezentują to typowo hollywoodzkie produkcje MCU.

Redakcja poleca

Świeżość spojrzenia autorki "Nomadland" potwierdziła w wywiadzie dla CinemaBlend Angelina Jolie, która będzie gwiazdą "Eternals". Aktorka promowała swój najnowszy film "Those Who Wish Me Dead", ale nie zabrakło również okazji do rozmowy o produkcji Marvel Studios. Co Jolie powiedziała na temat "Eternals"?

Byłam bardzo, bardzo szczęśliwa. Myślę, że jest wyjątkową reżyserką i naprawdę interesującą kobietą. Jest bardzo rozważna, bardzo poważnie podchodzi do swojej pracy. Myślę, że wnosi nowy głos do swoich filmów i do Marvela. Jestem więc bardzo podekscytowana faktem, że widzowie zobaczą ten film.

Wygląda więc na to, że szykuje się mała rewolucja w MCU. Jolie wcieli się w jedną z tytułowych bohaterek - rasy ludzi o niemal boskich mocach, którzy przez tysiące lat żyli w ukryciu. Gwiazda zagra Thenę. W komiksach Marvela była ona córką Zurasa - przywódcy tytułowych herosów. Jak będzie w filmowej wersji? Przekonamy się za kilka miesięcy.

Redakcja poleca

"Eternals" - kiedy premiera?

Opóźniony o rok film "Eternals" trafi do kin 5 listopada 2021 roku. W produkcji Marvela oprócz Jolie wystąpili również Kumail Nanjiani, Salma Hayek, Richard Madden, Brian Tyree Henry, Lauren Ridloff, Lia McHugh, Don Lee, Barry Keoghan oraz Kit Harington.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

RadioZET.pl/CinemaBlend