Obserwuj w Google News

"Doctor Strange 2": dzieci Scarlet Witch w nowej zapowiedzi filmu Marvela [WIDEO]

Sergiusz Kurczuk
2 min. czytania
07.04.2022 13:13
Zareaguj Reakcja

Marvel Studios opublikowało nową zapowiedź filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Pojawiły się w nim wcześniej nieprezentowane fragmenty nadchodzącej produkcji.

Doctor Strange in the Multiverse of Madness - Elizabeth Olsen - kadr z filmu Marvela
fot. Marvel Studios/materiały prasowe

W sieci zadebiutował nowy teaser filmu "Doctor Strange in the Multiverse of Madness". Sequel produkcji o magu Marvela prezentuje się nadzwyczaj intrygująco. Co twórcy zdradzili w zapowiedzi?

"Doctor Strange 2": nowy teaser filmu Marvela

Film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" to prawdopodobnie jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji Marvela 2022 roku. Z jednej strony będzie kontynuacją tego, co zapowiedziano w filmie "Spider-Man: No Way Home" z drugiej serialu "WandaVision". Fani superbohaterów czekają więc na to, co przyniesie tytułowe multiwersum.

Redakcja poleca

Na miesiąc przed premierą filmu zaprezentowano kolejną zapowiedź, w której pojawiły się zupełnie nowe fragmenty scen. Miłośnicy Wandy Maximoff/Scarlet Witch granej przez Elizabeth Olsen zapewne będą zainteresowani wątkiem dzieci bohaterki, które powrócą w nadchodzącej produkcji. Co jeszcze znalazło się w teaserze?

Oglądaj

Wśród nowych fragmentów duże poruszenie fanów wywołała alternatywna wersja Doctora Strange'a z trzecim okiem na czole. Zapowiedź nie rozwiewa więc wątpliwości fanów dotyczących fabuły i przeciwnika Strange'a. Wręcz przeciwnie - nastręcza jeszcze więcej pytań na temat najnowszego filmu Marvela. Odpowiedzi na nie nie poznamy już niedługo.

Redakcja poleca

"Doctor Strange in the Multiverse of Madness": kiedy premiera?

Film "Doctor Strange in the Multiverse of Madness" w reżyserii Sama Raimiego ma trafić do kin za kilka tygodni, bo już 6 maja 2022 roku. W produkcji wystąpią Benedict Cumberbatch, Elizabeth Olsen, Benedict Wong, Rachel McAdams, Chiwetel Ejiofor oraz Xochitl Gomez, która wcieli się w Amerikę Chavez.

RadioZET.pl/Marvel Studios/YouTube

Najlepsze seriale superbohaterskie. 11 tytułów, które koniecznie powinniście obejrzeć