Zamknij

Wiedźmin - kiedy premiera serialu na Netflix? [ZWIASTUN, OBSADA, DATA PREMIERY]

Jolanta Waligóra
20.12.2019 08:55
Wiedźmin - kiedy premiera serialu na Netflix? [OBSADA, ZWIASTUN, DATA]
fot. youtube.com/Gram.pl

Premiera serialu "Wiedźmin" na Netflix, obsada oraz zwiastun nowej produkcji to informacje, których poszukuje wielu fanów książek Andrzeja Sapkowskiego i nie tylko. Sprawdzamy, co już wiadomo na temat "Wiedźmina".

"Wiedźmin" na Netflix - kiedy premiera serialu? Kto znalazł się w obsadzie? Co już wiadomo na temat długo wyczekiwanego serialu? Czy jest już zwiastun? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy datę premiery i obsadę "Wiedźmina".

Wiedźmin - ile odcinków, ile godzin trwają i czy będzie cały sezon od razu? [TYTUŁY]

Wiedźmin - Netflix: kiedy premiera serialu? [DATA PREMIERY]

Dla wszystkich fanów książek Andrzeja Sapkowskiego i nie tylko, którzy zastanawiają się, kiedy serial "Wiedźmin" pojawi się na platformie Netflix, mamy bardzo dobre wiadomości - dokładna data premiery "Wiedźmina" Netflix została już ustalona. Prace na planie rozpoczęły się pod koniec ubiegłego roku. Jak podała na Twitterze Lauren S. Hissrich - showrunnerka, scenarzystka i producentka serii, premiera "The Witcher" odbędzie się w 2019 roku.

Serial "Wiedźmin" ma pojawić się na platformie Netflix dokładnie 20 grudnia

Wiedźmin : pierwsze zdjęcia i plakat serialu Netflixa [FOTO]

"Wiedźmin" na Netflix będzie składać się z kilku sezonów. Pierwszy będzie liczyć osiem odcinków. Producentem wykonawczym oraz reżyserem połowy odcinków został Alik Sakharow (z "Gry o Tron" czy "House of Cards"). Po dwa epizody wyreżyserują Alex Garcia Lopez ("Utopia", "Fear The Walking Dead") oraz Charlotte Brandstrom ("Zaginiona", "Colony"). Serial powstanie na podstawie książek Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i co wiadomo? [DATA, OBSADA]

Poniżej przedstawiamy nazwy odcinków pierwszego sezonu "Wiedźmina". Reszta tytułów epizodów z pewnością zostanie ujawniona wkrótce.

Odcinek 2: Four Marks (Cztery znaki)
Odcinek 3: Betrayer Moon (Księżyc zdrajcy)
Odcinek 4: Of Banquets, Bastards and Burials (Bankietów, bękartów i pochówków)
Odcinek 6: Rare Species (Rzadkie gatunki)
Odcinek 7: Before A Fall (Przed upadkiem)
Odcinek 8: Much More (Coś więcej)

Zdjęcia do serialu zrealizowano w Budapeszcie (Węgry), na wyspach Gran Canaria i La Palma (Hiszpania) oraz w Polsce.

Wiedźmin - GODZINA PREMIERY: o której pierwszy odcinek serialu na Netflix? [20.12]

Wiedźmin - ZWIASTUN i OBSADA. Kto zagra w serialu i o czym będzie?

Cała obsada serialu "Wiedźmin" jest już znana. We wtorek, 4 września 2018 roku pojawiła się długo wyczekiwana informacja na temat tego, kto zagra Wiedźmina. W główną rolę Geralta z Rivii wcieli się brytyjski aktor Henry Cavill. Więcej na jego temat można znaleźć w linku poniżej.

Henry Cavill - kim jest serialowy Wiedźmin? [żona, wzrost, Instagram]

Ponadto kluczowe role w serialu "Wiedźmin" zagrają: Freya Allan (jako Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Jodhi May (Calanthe), Adam Levy (Myszowór), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Millie Brady (Renfri).

Poniżej zamieszczamy oficjalny zwiastun serialu "Wiedźmin".

Wiedźmin - ile sezonów serialu pojawi się na Netflix i kiedy będą dostępne?

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw - czytamy w opisie serialu "Wiedźmin".

Wiedźmin ONLINE - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu w internecie?

Przypomnijmy, że "Saga o wiedźminie" to cykl książkowy, na który składa się osiem tomów. Powieści i opowiadania skupione są na postaci wiedźminów, czyli wojowników, którzy otrzymują nadprzyrodzone zdolności pozwalające im walczyć z potworami. Książki Sapkowskiego były wielokrotnie nagradzane - trafiły m.in. na listę bestsellerów dziennika New York Times. Na ich podstawie powstała także popularna seria gier wideo.

RadioZET.pl/JW