Zamknij

Wiedźmin ONLINE - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu w internecie?

Jolanta Waligóra
20.12.2019 09:30
Wiedźmin ONLINE - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu w internecie?
fot. Youtube/Netflix Polska

Gdzie oglądać serial "Wiedźmin" online? Informacji na temat możliwości obejrzenia wszystkich odcinków pierwszego sezonu produkcji w internecie bezpłatnie poszukuje wielu fanów książek Andrzeja Sapkowskiego. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, czy jest możliwość oglądania "Wiedźmina" online.

Serial "Wiedźmin" online - gdzie oglądać wszystkie odcinki pierwszego sezonu w internecie? Czy istnieje jakiekolwiek legalne i darmowe źródło? Kiedy premiera produkcji? Odpowiadamy na pojawiające się zapytania, przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, czy można i gdzie oglądać "Wiedźmina" online za darmo.

Wiedźmin - ile odcinków, ile godzin trwają i czy będzie cały sezon od razu? [TYTUŁY]

Wiedźmin ONLINE - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu w internecie? [NETFLIX]

Informacje na temat "Wiedźmina" online i możliwości obejrzenia wszystkich odcinków pierwszego sezonu produkcji w internecie szczególnie interesują wiele osób. Serial będzie można oglądać za pośrednictwem internetowego serwisu Netflix. Jest to jedyne legalne źródło, za którego pośrednictwem dostępny będzie cały pierwszy sezon produkcji. 

Wiedźmin - GODZINA PREMIERY: o której pierwszy odcinek serialu na Netflix? [20.12]

Cena planu podstawowego na rok wynosi 408 zł. Z kolei koszt Netflixa na rok przy pakiecie standard to 516 zł, a premium - 624 zł. Dodatkowo - bez znaczenia na jaki pakiet się zdecydujemy - można anulować członkostwo w każdej chwili. Więcej szczegółowych informacji zamieszczamy w linku poniżej.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

Serial Wiedźmin - ONLINE: gdzie oglądać za darmo?

Wiele osób zastanawia się także, czy można oglądać serial "Wiedźmin" online za darmo. Jak już jednak wspominaliśmy powyżej, jedynym legalnym źródłem jest internetowa platforma Netflix. Oznacza to, że produkcja legalnie nie będzie dostępne na żadnej innej stronie internetowej.

Przypomnijmy, że premiera serialu "Wiedźmin" zaplanowana jest na piątek, 20 grudnia 2019 roku. W tym terminie w serwisie Netflix pojawią się wszystkie odcinki pierwszego sezonu. 

Wiedźmin, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i co wiadomo? [DATA, OBSADA]

W główną rolę Geralta z Rivii wcieli się brytyjski aktor Henry Cavill. Ponadto kluczowe role w serialu "Wiedźmin" zagrają: Freya Allan (jako Ciri), Anya Chalotra (Yennefer), Björn Hlynur Haraldsson (Eist), Jodhi May (Calanthe), Adam Levy (Myszowór), MyAnna Buring (Tissaia de Vries), Mimi Ndiweni (Fringilla Vigo), Therica Wilson-Read (Sabrina Glevissig), Millie Brady (Renfri). 

Wiedźmin - kiedy premiera serialu na Netflix? [ZWIASTUN, OBSADA, DATA PREMIERY]

 

Wiedźmin - ile sezonów serialu pojawi się na Netflix i kiedy będą dostępne?

RadioZET.pl/JW