Zamknij

Wiedźmin - ile sezonów serialu pojawi się na Netflix i kiedy będą dostępne?

01.12.2020 11:15
Wiedźmin - ile sezonów serialu pojawi się na Netflix i kiedy będą dostępne?
fot. Youtube / Netflix Polska

Ile sezonów serialu "Wiedźmin" pojawi się na Netflix i kiedy ewentualnie będą dostępne na platformie? Sprawdzamy, czy wiadomo już cokolwiek na temat kontynuacji serii na Netflix i kiedy ewentualnie mogą pojawić się kolejne sezony i nowe odcinki.

Wiedźmin - ile sezonów serialu pojawi się na Netflix i kiedy będą dostępne? Sprawdzamy, co do tej pory wiadomo o kontynuacji "Wiedźmina" na Netflix i kiedy ewentualnie pojawią się kolejne sezony i nowe odcinki serii.

Wiedźmin ONLINE - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu w internecie?

Serial "Wiedźmin" - ile sezonów serialu powstanie?

Już w pierwszej połowie listopada 2019 pojawiła się pierwsza oficjalna informacja o zamówieniu 2. sezonu "Wiedźmina". Oznacza to, że mamy już pewność i powstanie kontynuacja serialu "Wiedźmin". O tym, ile sezonów serialu powstanie łącznie dowiemy się prawdopodobnie dopiero po premierze drugiej serii odcinków.

Wiedźmin, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i co wiadomo? [DATA, OBSADA]

 

Wiedźmin - kiedy będą dostępne kolejne sezony na Netflix?

Jak na razie nie wiadomo jeszcze, kiedy nowe odcinki serialu "Wiedźmin" pojawią się na Netflix. Premiera pierwszego sezonu odbędzie się w piątek, 20 grudnia 2019 roku. Zdjęcia do drugiego sezonu jeszcze się nie rozpoczęły, więc prawdopodobnie na kolejną serię będziemy musieli poczekać minimum rok, a być może jeszcze dłużej. Gdy tylko będą się pojawiały potwierdzone informacje na ten temat, będziemy aktualizować ten artykuł.

Wiedźmin - kiedy premiera serialu na Netflix? [ZWIASTUN, OBSADA, DATA PREMIERY]

W obsadzie pierwszego sezonu serialu Netflix "Wiedźmin" znaleźli się m.in. Anya Chalotra, Freya Allan, Jodhi May, MyAnna Buring, Joey Batey, Eamon Farren, Mimi Ndiweni, Björn Hlynur, Haraldsson Adam, Levy Lars, Mikkelsen Royce, Pierreson Wilson, Radjou-Pujalte, Anna Shaffer i inni. W tytułowego wiedźmina w serialu o potworach, magii i przeznaczeniu na kanwie sagi Andrzeja Sapkowskiego wciela się Henry Cavill.

Henry Cavill - kim jest serialowy Wiedźmin? [żona, wzrost, Instagram]

RadioZET.pl