Obserwuj w Google News

Wiedźmin : pierwsze zdjęcia i plakat serialu Netflixa [FOTO]

Maciej Friedrich
2 min. czytania
01.07.2019 16:54
Zareaguj Reakcja

Fani uniwersum Wiedźmina mają powody do zadowolenia. Netflix pokazał pierwsze zdjęcia z planu serialu "Wiedźmin" oraz zaprezentował plakat promujący produkcję na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin : pierwsze zdjęcia i plakat serialu Netflixa [FOTO]
fot. materiały prasowe

Długo oczekiwany serial Netflixa "Wiedźmin" ma już oficjalne profile w mediach społecznościowych. Fani mogą śledzić najnowsze informacje o serialu na Instgramie i Facebooku. Są tam już dostępne pierwsze zdjęcia głównych bohaterów: Geralta (Henry Cavill), Yennefer (Anya Chalotra) i Ciri (Freya Allan). Platforma udostępniła również plakat promujący produkcję opartą o doskonałą sagę fantasy autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

Wiedźmin od Netflixa: plakat promocyjny i pierwsze zdjęcia z planu

Fani uniwersum wiedźmina są niezwykle podekscytowani od momentu, gdy dowiedzieli się, że ich ulubieni bohaterowie pojawią się w serialu Netflixa. Emocji nie brakowało, kontrowersje budziło między innymi obsadzenie Henry'ego Cavilla w roli Geralta z Rivii. Teraz fani będą mogli w pełni ocenić, czy aktor wcielający się w Supermana podoła wizualnie roli zabójcy potworów. Netflix zdecydował się uchylić rąbka tajemnicy i opublikował plakat promujący produkcję.

Co więcej "Wiedźmin" od Netflixa zostanie także zaprezentowany 19 lipca podczas San Diego Comic Con. Fani będą mogli obejrzeć pierwszą oficjalną zapowiedź serialu.

Wiedźmin: nowy serial Netflixa na podstawie sagi Andrzeja Sapkowskiego

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw - czytamy w opisie serialu.

Wiedźmin: plakat i pierwsze zdjęcia

RadioZET.pl/MF