Obserwuj w Google News

Wiedźmin - GODZINA PREMIERY: o której pierwszy odcinek serialu na Netflix? [20.12.2019]

Jolanta Waligóra
2 min. czytania
20.12.2019 08:46
Zareaguj Reakcja

Godzina premiery "Wiedźmina" w Polsce to temat, na który informacji poszukuje wiele osób. Nic dziwnego, w końcu 20 grudnia udostępniony zostanie pierwszy i kolejne odcinki długo wyczekiwanego serialu, a produkcja już teraz budzi niemałe zainteresowanie. Przedstawiamy szczegóły i sprawdzamy, o której godzinie premiera "Wiedźmina" 20.12.2019.

Wiedźmin - GODZINA PREMIERY: o której pierwszy odcinek serialu na Netflix? [20.12]
fot. Youtube/Netflix Polska

"Wiedźmin", premiera - GODZINA. O której S01E01 "Wiedźmina" na Netflix? Kiedy dokładnie oglądać? Gdzie będzie można oglądać pierwszy i kolejne odcinki produkcji? Co warto wiedzieć na ten temat? Przedstawiamy szczegółowe informacje i sprawdzamy, o której godzinie premiera "Wiedźmina" w Polsce 20.12.2019.

Wiedźmin ONLINE - gdzie obejrzeć wszystkie odcinki serialu w internecie?

Premiera Wiedźmina - GODZINA. O której pierwszy odcinek serialu w Polsce? [20.12]

Informacje na temat godziny premiery "Wiedźmina" w Polsce szczególnie interesują wiele osób. Nic dziwnego, w końcu serial jeszcze przed premierą cieszy się niemałym zainteresowaniem, a wielu fanów książek Andrzeja Sapkowskiego i nie tylko od dawna wyczekują pierwszego i kolejnych odcinków produkcji. Mamy bardzo dobre wiadomości - oficjalne informacje dotyczące godziny premiery "Wiedźmina" 20 grudnia zostały ujawnione.

W Polsce S01E01 "Wiedźmina" oraz kolejnych siedem odcinków serialu pojawią się na platformie Netflix dokładnie o godzinie 9:00 rano. 

Wiedźmin - kiedy premiera serialu na Netflix? [ZWIASTUN, OBSADA, DATA PREMIERY]

Wiedźmin - godzina premiery: gdzie oglądać S01E01 online i kolejne odcinki serialu?

Pierwszy odcinek "Wiedźmina" i kolejne epizody serialu będzie można oglądać od piątku 20 grudnia. O godzinie 9:00 czasu polskiego - jak już wspominaliśmy powyżej - na platformie Netflix pojawią się wszystkie odcinki pierwszego sezonu, czyli osiem epizodów. Będzie to jedyne legalne źródło, poprzez które można oglądać serial. 

Wiedźmin, 2. sezon - kiedy nowe odcinki serialu na Netflix i co wiadomo? [DATA, OBSADA]

Cena planu podstawowego Netflixa na rok wynosi 408 zł. Z kolei koszt Netflixa na rok przy pakiecie standard to 516 zł, a premium - 624 zł.

Ile kosztuje Netflix? CENA za rok, miesięcznie, na 2 osoby, na 1 osobę

 

Wiedźmin - ile odcinków, ile godzin trwają i czy będzie cały sezon od razu? [TYTUŁY]

RadioZET.pl/JW