Obserwuj w Google News

Twórcy "The Crown" przypomną głośny skandal z udziałem księcia Harry'ego. O tym będzie głośno

2 min. czytania
13.03.2023 16:01
Zareaguj Reakcja

Twórcy "The Crown" przypomnieli niejeden skandal z udziałem rodziny królewskiej. W serialu ma się pojawić kolejny kontrowersyjny wątek. Tym razem dotyczy on księcia Harry'ego. Pojawiły się szczegóły.

Książę Harry
fot. CBS/Ferrari Press/East News

Twórcy "The Crown" przypomną głośny skandal z udziałem księcia Harry'ego. Owiany złą sławą syn króla Karola sam zdradził wiele sekretów w swojej książce "Spare". Są jednak wątki, o których wolałaby zapomnieć. Nie pozwolą mu na to twórcy głośnego serialu Netflixa.

Zobacz także: Dzieci księcia Harry'ego i Meghan Markle nie są mile widziane na koronacji. To kolejna afera

Twórcy "The Crown" przypomną głośny skandal z udziałem księcia Harry'ego

Książę Harry nie zostanie oszczędzony przez twórców serialu "The Crown". Pojawiła się wiadomość, że w produkcji Netflixa pojawi się wątek jednego z największych skandali z udziałem syna Karola i Diany. Chodzi o moment, gdy Harry w 2005 roku wybrał się na imprezę w nazistowskim mundurze.

Redakcja poleca

20-letni wtedy książę został sfotografowany przez paparazzi, a jego przebranie oburzyło opinię publiczną na całym świecie. Jak podaje plotek.pl, wątek ten pojawi się w szóstym sezonie "The Crown". 

To jest jednej z najbardziej haniebnych czynów w życiu Harry'ego, do których w końcu odniósł się w swoim dokumencie. Starsze pokolenie doskonale pamięta tę okładkę, ale dla wielu młodszych widzów Netflixa to będzie coś zupełnie nowego. Ostatnio Harry odniósł się do kwestii rasizmu w rodzinie królewskiej. Jakie to przekorne, że to właśnie Netflix znów przypomni ten nieszczęsny incydent - donosi informator  "The Sun".

Co ciekawe, rodzina królewska przeprosiła wtedy za zachowanie księcia. Książę Harry uważa obecnie, że wyciągnął wnioski z tej sytuacji i nadal odczuwa wstyd z tego powodu.

"The Crown": gdzie można obejrzeć serial?

Wszystkie pięć sezonów serialu "The Crown" można znaleźć na platformie Netflix.

Zobacz także:   Koniec serialu "Sex Education" na Netflix? Zrezygnowała główna aktorka

RadioZET.pl/Plotek.pl/The Sun

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +