Obserwuj w Google News

Koniec serialu "Sex Education" na Netflix? Zrezygnowała główna aktorka

1 min. czytania
22.02.2023 11:41
Zareaguj Reakcja

Serial "Sex Education" zostanie zakończony? Media obiegła wiadomość, że Emma Mackey, która wcielała się w Maeve, zrezygnowała z pracy. Jaki los czeka popularny serial Netflixa?

Sex Education
fot. Sam Taylor/Netflix

Koniec serialu "Sex Education" na Netflix? Fani produkcji są rozczarowani, bo Emma Mackey ogłosiła, że żegna się z produkcją i Meave nie pojawi się w piątym sezonie serialu. Jaki los czeka "Sex Education"?

Zobacz także:  Znany brytyjski serial wreszcie w Polsce. Trafi na popularną platformę

Emma Mackey rezygnuje z serialu "Sex Education"

Emma Mackey poinformowała, że rozstaje się z ekipą serialu "Sex Education". Aktorka wcieliła się Maeve, jedną z głównych postaci.

Redakcja poleca

Mackey nie pojawi się w piątym sezonie, widzowie będą mogli ją jeszcze zobaczyć w czwartej odsłonie produkcji, ale aktorka uprzedza, że jej rola została już mocno ograniczona.

Sezon piąty? W tym tygodniu dopiero skończyłam sezon czwarty! Wątpię, żebym wróciła w sezonie piątym. Pożegnałam się z Maeve - powiedziała w jednym z ostatnich wywiadów.

Jak podaje portal filmweb.pl, to nie koniec zmian w serialu "Sex Education". Z produkcji zrezygnował też Ncuti Gatwa, który pełnił również istotną rolę w serialu. Do obsady dołącza natomiast Jodie Turner-Smith. Data premiery kolejnego sezonu nie jest jednak znana.

"Sex Education": gdzie oglądać serial?

Wszystkie trzy dostępne sezony serialu "Sex Education" można znaleźć na platformie Netflix.

Zobacz także: Jennifer Coolidge zadzwoniła na policję. Przeraziło ją, co zobaczyła na nagraniu z monitoringu

RadioZET.pl/filmweb.pl

Yellowjackets
5 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe Canal +