Obserwuj w Google News

Znany brytyjski serial wreszcie w Polsce. Trafi na popularną platformę

1 min. czytania
26.10.2022 17:45
Zareaguj Reakcja

Na ten moment czekało wielu fanów brytyjskich seriali. Popularny i ceniony tytuł "Doktor Who" będzie w końcu dostępny w Polsce. Serial trafi na platformę Disney +. Kiedy?

Doctor Who
fot. Materiały prasowe BBC

Znany brytyjski serial wreszcie w Polsce. "Doktor Who" to klasyk wśród seriali z Anglii. Produkcja jest emitowana od 1963 roku. Od tego czasu tytułowego Doktora zgrało wiele osób - pojawił się też on w postaci kobiety (w tej roli Jodi Whittaker). Kiedy będzie można oglądać serial w Polsce?

Zobacz także:  Stephen King poleca horror na Netflix na Halloween. Ten serial jest przerażający

"Doktor Who" w końcu w Polsce. Serial trafi na platformę Disney +

"Doktor Who" to jedna z tych brytyjskich produkcji, która jest bardzo ważna dla tamtejszej kultury, ale nigdy wcześniej serial nie był dostępny w Polsce. Teraz to się zmieni. Produkcja trafi na platformę Disney +. Jak podaje portal moviesroom.pl - BBC podpisało umowę z Disney Branded Television, by przekształcić "Doktora Who" we franczyzę. Mimo wszystko BBC zamierza tworzyć nowe odcinki tylko i wyłącznie w Wielkiej Brytanii, tłumacząc to tym, że "Doktor Who" jest skarbem kulturowym. 

Redakcja poleca

"Doktor Who": kiedy w Polsce?

Serial "Doktor Who" trafi na polski Disney + dopiero pod koniec 2023 roku, czyli w momencie, gdy pojawi się kolejny sezon. Nowym Doktorem Who został Ncuti Gatwa, aktor znany z produkcji "Sex Education"

Zobacz także:  Netflix usuwa swój pierwszy serial oryginalny. Do kiedy można go obejrzeć?

RadioZET.pl/moviesroom.pl

Disney+
7 Zobacz galerię
fot. print screen z Disney+