Obserwuj w Google News

Twórcy "Gry o tron" podpisali umowę z Netflixem. Jaki projekt szykują?

1 min. czytania
02.09.2020 14:10

"Gra o tron" to jeden z najważniejszych seriali w historii telewizji. Teraz jego twórcy rozpoczynają współpracę z Netflixem. Co z tego wyniknie?

Gra o tron
fot. Shutterstock

"Gry o tron": twórcy serialu podpisali umowę z Netflixem. To początek kilku ekscytujących projektów. David Benioff i D.B. Weiss mają już pomysł na serial. Jak potoczy się ich współpraca i o czym będzie opowiadała nowa produkcja?

Zobacz także:  "Lucyfer" Netflixa podbija świat. Pojawiają się pierwsze informacje na temat kolejnego sezonu 

Twórcy "Gry o tron" podpisali umowę z Netflixem. Jaki projekt szykują?

"Gra o tron" to jeden z najpopularniejszych seriali telewizyjnych w historii. Był on emitowany na antenie HBO w latach 2011-2019. Teraz twórcy serialowego fenomenu podjęli współpracę z Netflixem. David Benioff i D.B. Weiss planują już kilka produkcji.

Jak podaje portal wirtualnemedia.pl - pierwszym efektem współpracy ma być serialowa adaptacja trylogii science fiction "Wspomnienie o przeszłości Ziemi" Liu Cixina. Jest to cykl składający się z trzech powieści "Problem trzech ciał", "Ciemny las" oraz "Koniec śmierci". Jest to opowieść o pierwszym kontakcie człowieka z obcą cywilizacją.

Co więcej, wiadomo już, że scenarzystą będzie Alexander Woo, znany m.in. z seriali "Terror" i "Czysta krew". Na razie obsada i ewentualna data premiery nie jest znana.

Zobacz także:  M jak miłość: kryzys w związku Izy i Marcina? Pojawi się trzecia osoba 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Wirtualnemedia.pl