Obserwuj w Google News

"Lucyfer" Netflixa podbija świat. Pojawiają się pierwsze informacje na temat kolejnego sezonu

2 min. czytania
27.08.2020 09:02
Zareaguj Reakcja

"Lucyfer" to obecnie numer jeden na polskim Netflixie. Sytuacja wygląda podobnie na całym świecie. Pojawiają się już pierwsze informacje dotyczące 6. sezonu. Czego się spodziewać?

Tom Ellis
fot. Chris Delmas/AFP/East News

"Lucyfer" Netflixa znów podbija świat. Produkcja cieszy się zainteresowaniem widzów i z marszu stała się hitem. Do tego serial odnotował rekordowy weekend otwarcia w historii platformy. To niemały sukces, dlatego zaledwie kilka dni po premierze, pojawiają się pierwsze informacje dotyczące nowych epizodów. Czego się spodziewać?

Zobacz także:  Pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków serialu "BrzydUla". O czym będą kolejne epizody? 

"Lucyfer" podbija świat. Numer jeden na Netflixie w Polsce

"Lucyfer" to serial z Tomem Ellisem, który jakiś czas temu przejął Netflix. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę, bo produkcja zyskała wielu fanów. W sierpniu opublikowano wyczekiwany 5. sezon serialu. Obecnie "Lucyfer" jest najpopularniejszą produkcją na platformie. Warto wspomnieć, że na Netflixie pojawiło się na razie pierwsze osiem odcinków. Druga część sezonu ma zostać opublikowana wkrótce, jednak nie jest znana dokładna data premiery. Wstępnie mówi się o tym, że będzie to dopiero w 2021 roku.

Poniżej można zobaczyć oficjalny zwiastun nowych odcinków:

"Lucyfer": co wiadomo o nowych odcinkach?

Jaka jest przyszłość "Lucyfera"? Na razie niewiele wiadomo, jednak Ildy Modrovich i Joe Henderson udzieli wywiadu "Variety", w którym zdradzili kilka szczegółów. Scenarzyści chcą, by "Lucyfer" łącznie składał się ze 100 odcinków. Przypominamy, że pierwszy sezon miał odcinków 13, kolejny 18, trzeci liczył ich 25, a czwarty 10. Piąty sezon ma się składać z 16 odcinków. Wiele wskazuje na to, że finałowy sezon miałby 18 epizodów. 

Na razie są to nieoficjalne informacje, a na ich potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze długo poczekać.

Zobacz także:  Powstaje serial telewizyjny inspirowany kultowymi "Atomówkami". Czego się spodziewać? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Netflix Polska/Variety/Spidersweb.pl