Obserwuj w Google News

M jak miłość: kryzys w związku Izy i Marcina? Pojawi się trzecia osoba

2 min. czytania
01.09.2020 10:55
Zareaguj Reakcja

"M jak miłość" wraca na antenę Telewizji Polskiej po wakacjach. Pojawia się już coraz więcej informacji dotyczących tego, co się stanie w nowych epizodach. Na pewno nie będzie wesoło w związku Izy i Marcina.

Adriana Kalska i Mikołaj Roznerski
fot. Adam Jankowski/REPORTER

M jak miłość: kryzys w związku Izy i Marcina? Wakacyjne plotki dotyczące nowych epizodów zapowiadały, że w małżeństwie Izy (Adriana Kalska) i Marcina ( Mikołaj Roznerski) wreszcie zapanuje spokój. Okazuje się, że scenarzyści mają jednak inne plany i trochę namieszają w życiu ulubionej pary widzów. Co się wydarzy?

Zobacz także:  Paweł Małaszyński dołączył do obsady "Przyjaciółek". W kogo się wcieli? 

M jak miłość: kryzys w związku Izy i Marcina? Co się stanie?

"M jak miłość" wraca na antenę Telewizji Polskiej już 8 września 2020 roku. Powoli dowiadujemy się, co się stanie w nowych epizodach. Na pewno sporo wydarzy się w życiu rodziny Chodakowskich. Olek (Maurycy Popiel) wyjdzie z więzienia, jednak będzie musiał się zmierzyć ze wścibską teściową (Hanna Śleszyńska).

Jak podają superseriale.se.pl - Mikołaj Roznerski, wcielający się w Marcina, sam zdradził dalsze losy swojego bohatera w wywiadzie dla "Światu Seriali". 

Nadciągną "ciemne chmury", pojawi się ten trzeci, o którego Marcin będzie bardzo zazdrosny - powiedział aktor.

Już wiadomo, że w życiu Izy pojawi się nowy mężczyzna, co będzie powodem do kłótni, ale podobno jej ukochany nie pozostanie dłużny. 

Mało tego, z czasem dojdzie "ta czwarta" i wtedy zrobi się galimatias. Zapewniam, że emocji nie zabraknie - dodaje Roznerski.

Aktor nie zdradził szczegółów, dlatego więcej dowiemy się oglądając "M jak miłość".

M jak miłość po wakacjach: kiedy i gdzie oglądać?

Serial "M jak miłość" pojawi się ponownie na antenie Telewizji Polskiej we wtorek, 8 września 2020 roku o godzinie 20.55, tradycyjnie na TVP2.

Zobacz także:  Netflix stworzy serial na podstawie gry "Resident Evil". Co już wiadomo o projekcie? 

Posłuchaj podcastu

RadioZET.pl/Superseriale.se.pl