Obserwuj w Google News

„Szkoła dla elity 6": roznegliżowany zwiastun nowych odcinków słynnego serialu Netflixa [WIDEO]

2 min. czytania
26.09.2022 17:21
Zareaguj Reakcja

„Szkoła dla elity” to jeden z hiszpańskojęzycznych hitów Netflixa. Produkcja, która święci tryumfy od momentu swojej premiery w 2018 roku, doczekała się już 6. sezonu. Kiedy premiera nowych odcinków serialu o nastolatkach z elitarnej szkoły?

Elite - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

Szkoła dla elity” (org. „Elite”) to znana i lubiana produkcja młodzieżowa Netflixa, przyglądająca się życiu (i śmierci) nastolatków z elitarnej szkoły Las Encinas. Z pozoru poukładana młodzież, w każdym sezonie musi poradzić sobie z serią niebezpiecznych zdarzeń i zachować przy tym zdrowy umysł.  W każdej serii dochodzi bowiem do niebezpiecznego wypadku bądź morderstwa, a przez wszystkie odcinki, widzowie wraz z bohaterami, próbują zrozumieć, co właściwie się stało. Podobnie będzie najprawdopodobniej z nowymi odcinkami. 

Na razie niewiele wiadomo o samej fabule, bo zgodnie z dotychczasową tradycją serialu, pierwszy teaserowy zwiastun, pokazuje tylko starych i nowych bohaterów w wielu dwuznacznych i niedwuznacznych sytuacjach.

Redakcja poleca

„Szkoła dla elity”, sezon 6 – zwiastun

Zwiastun nowych odcinków serialu prezentuje się następująco:

„Szkoła dla elity”, sezon 6 – twórcy i obsada

Nowe odcinki serialu powstają pod okiem duetu, odpowiedzialnego za sukces wszystkich poprzednich serii. Oznacza to, że w roli showrunnerów i scenarzystów powracają: Carlos Montero i Dario Madrona.

W nowych odcinkach zobaczymy stare i nowe twarze. W serialu ponownie zagrają gwiazdy 5. serii:  Valentina Zenere (Isadora), André Lamoglia (Iván) oraz ci, których poznaliśmy w serii nr. 4. i poprzednich: Martina Cariddi Mencía), Manuel Rios (Patrick), Carla Díaz (Ari) oraz nowi uczniowie:  Carmen Arrufat, Adam Nourou, Alex Pastrana, Álvaro de Juana, Ander Puig i  Ana Bokesa.

„Szkoła dla elity”, sezon 6 – kiedy premiera?

Nowe odcinki pojawią się na platformie Netflix już w piątek 18 listopada.

Redakcja poleca

„Class” – powstaje indyjski remake „Elite”

Co ciekawe – jak podają dziennikarze portalu Telemagazyn.pl, w Indiach powstał remake „Elite”, którego akcja rozgrywa się w Delhi. W ramach wydarzenia TUDUM zaprezentowano nawet pierwszy teaser serialu. Materiał prezentuje się następująco:

Czytaj także:  „Najbardziej samotny chłopak na Ziemi”: gwiazda "After" w nietypowej komedii o zombie [WIDEO]

RadioZET.pl/Telemagazyn.pl/informacje prasowe Netflix

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET