Obserwuj w Google News

„TY”: pierwsza zapowiedź nowego sezonu hitu Netflixa. Kiedy premiera 4. serii „You”? [WIDEO]

2 min. czytania
26.09.2022 13:17
Zareaguj Reakcja

„TY” powraca. Jeden z większych hitów Netflixa ogłosił właśnie datę premiery nowych odcinków i pokazał pierwszy teaserowy zwiastun przygód Joe Goldberga w Londynie. Kiedy premiera nowych odcinków serialu?

TY - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„TY” (org. „You”) to jeden z większych hitów Netflixa. Serial, bazujący na motywach powieści Caroline Kepnes, opowiada historię pewnego mężczyzny, który zakochuje się w kobietach od pierwszego wejrzenia, a następnie… zaczyna je prześladować. Produkcja cieszy się wielką popularnością, gdyż w ciekawy sposób pokazuje mechanizm stalkingu i próbuje pokazać, w jaki sposób działają trybiki w mózgu socjopaty. Serial nie stroni także od humoru, czy mocniejszych wrażeń, przez co zaskarbił sobie przychylność widzów na całym świecie.

Teraz, w ramach celebracji wydarzenia fanowskiego Tudum, w sieci pojawił się pierwszy zwiastun nowych odcinków 4. sezonu. Co mówi nam o nowej serii?

Redakcja poleca

„TY”, sezon 4 – zwiastun

Materiał promocyjny prezentuje się następująco:

Z informacji Netflixa wiemy, że Joe po krótkim pobycie w Paryżu, szybko przeniesie się do Londynu, gdzie zatrudni się jako profesor literatury. Pod aliasem Jonathan Moore zaczyna nowe życie w brytyjskiej stolicy. Kto tym razem wpadnie mu w oko? W nowym klipie pojawia się kilkoro potencjalnych kandydatek.

„TY”, sezon 4 – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu pojawią się na platformie w dwóch transzach. Część 1 zadebiutuje na Netflixie 10 lutego, a część 2 – 10 marca 2023 roku.

Czytaj także:  „Najbardziej samotny chłopak na Ziemi”: gwiazda "After" w nietypowej komedii o zombie [WIDEO]

RadioZET.pl/informacja prasowa Netflix/YouTube

Niech to usłyszą
12 Zobacz galerię
fot. Radio ZET