Obserwuj w Google News

4. sezon "Stranger Things" opóźniony? Finn Wolfhard zapowiedział, kiedy zobaczymy nowe odcinki

2 min. czytania
20.04.2021 12:45
Zareaguj Reakcja

Finn Wolfhard - gwiazdor "Stranger Things" zapowiedział, kiedy możemy spodziewać się czwartego sezonu hitu Netflix. Fani nie będą zadowoleni.

Stranger Things - Noah Schnapp, Finn Wolfhard, Caleb McLaughlin - kadr z serialu Netflix
fot. Netflix/Photoshot/East News

Serial "Stranger Things" był swego czasu flagowym tytułem platformy Netflix. Nadal jest niezmiernie popularny, o czym świadczy oczekiwanie milionów fanów na całym świecie na czwarty sezon produkcji braci Duffer. Okazuje się, że na nowe odcinki poczekamy dłużej, niż się mogło wydawać.

"Stranger Things" sezon 4 - Finn Wolfhard zapowiedział premierę serialu Netflix

Mimo pandemii koronawirusa i opóźnień na planie nowych odcinków "Stranger Things", David Harbour - gwiazdor serialu wcielający się w Jima Hoppera, twierdził do niedawna, że czwarty sezon trafi na Netflix w pierwszej połowie roku 2021. Nowe informacje wskazują jednak, że plany mogły ulec zmianom.

Redakcja poleca

Na Twitterze The Stranger Things Spoilers pojawiło się krótkie nagranie z wywiadu z Finnem Wolfhardem. Młody aktor został w nim zapytany o datę premiery czwartego sezonu "Stranger Things". Co odpowiedział?

Jak widać i słychać, według słów Wolfharda nowe odcinki "Straner Things" mają trafić na Netflix dopiero w roku 2022. Nie jest to na razie oficjalna informacja podana przez platformę, więc wszystko się może jeszcze zmienić, ale najwidoczniej koronawirusowe opóźnienia zrobiły swoje i twórcy nie wyrobią się z dostarczeniem nowych odcinków w roku 2021.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku

Redakcja poleca

"Stranger Things" sezon 4 - o czym będzie?

Obecnie fabuła nowych odcinków serialu jest objęta tajemnicą. Wiadomo jedynie, że Harbour powróci w swojej roli, co zostało zapowiedziane w scenie po napisach trzeciego sezonu "Stranger Things". Tym razem akcja wyjdzie poza miasteczko Hawkins, bo policjant został przeniesiony do Związku Radzieckiego. W rolach głównych oprócz Harboura i Finna wystąpią ponownie Winona Ryder, Millie Bobby Brown, Gaten Matarazzo, Caleb McLaughlin, Noah Schnapp i Sadie Sink. Zobaczymy też kilka nowych twarzy.

Redakcja poleca

RadioZET.pl/Twitter
Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET