Obserwuj w Google News

„Plotkara” – zobacz pierwszą zapowiedź nowej wersji kultowego serialu „Gossip Girl” [WIDEO]

2 min. czytania
31.05.2021 11:04
Zareaguj Reakcja

„Plotkara” powraca. Nowy serial, będący rebootem serii, w którym poznamy nowych bohaterów, zadebiutuje na HBO Max już latem. Właśnie dostaliśmy pierwszy teaser-trailer oraz serię plakatów. Co mówią nam o nowym serialu?

Gossip Girl - oficjalne plakaty nowego serialu
fot. materiały prasowe HBO Max

Plotkara” (org. „Gossip Girl”) to popularny serial dla nastolatków, emitowany w latach 2007-2012. Produkcja cieszyła się ogromną popularnością i zyskała oddane grono fanów. Teraz platforma streamingowa HBO Max, licząc na siłę nostalgii, przygotowała dla widzów nową wersję serialu, tym razem rozgrywającą się w 2021 roku. Właśnie opublikowano pierwszy, krótki zwiastun.

Redakcja poleca

„Plotkara” 2021 – zwiastun

Materiał promocyjny nowego serialu prezentuje się następująco:

W ramach promocji otrzymaliśmy też serię zdjęć promocyjnych z charakterystycznym podpisem tytułowej Plotkary „XOXO”. Portrety bohaterów prezentują się następująco:

„Plotkara” 2021 – obsada i ekipa

Nowy serial powstał pod okiem producenta i scenarzysty, Joshui Safrana, który jest także showrunnerem nowej serii. W pracy pomagać mu będą Josh Schwartz i Stephanie Savage, odpowiedzialni za sukces oryginalnego serialu.

W roli narratorki serialu – tytułowej Plotkary – powróci znana z „Veronici Mars”, „Kłamstw na sprzedaż” czy „The Good Place” Kristen Bell. W rolach głównych wystąpią zaś: Jordan Alexander, Emily Alan Lind, Tavi Gevinson, Whitney Peak, Eli Brown, Johnathan Fernandez i Jason Gotay. Chwilowo nie wiadomo czy któraś z gwiazd oryginalnego serialu pojawi się na ekranie, ale można zakładać, że w którymś momencie może czekać nas jakieś cameo.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy " Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

„Plotkara” 2021 – kiedy premiera?

Wraz ze zwiastunem, pojawiła się także data premiery serialu. Produkcja ma zadebiutować na amerykańskiej platformie HBO Max 8 lipca. Niestety chwilowo nieznana jest data polskiej premiery, co potwierdził polski oddział HBO. Należy uzbroić się jednak w cierpliwość i liczyć, że wzrost zainteresowania serialem, zachęci włodarzy platformy do jak najszybszej emisji serialu w Polsce. Być może też produkcja trafi do nas wraz z premierą samej platformy HBO Max, która wciąż zapowiadana jest na ten rok.

Czytaj także:  "Przyjaciele": Courteney Cox i Ed Sheeran odtworzyli słynny układ taneczny Moniki i Rossa [WIDEO]

Leighton Meester po latach. Jak dziś wygląda gwiazda serialu „Plotkara”?