Obserwuj w Google News

"Paranormal": Netflix zapowiada egipski serial grozy. O czym opowie?

1 min. czytania
06.10.2020 15:03
Zareaguj Reakcja

"Paranormal" to pierwszy egipski serial od platformy Netflix, który powinien zainteresować wszystkich fanów kina grozy. Poniżej znajdziecie pierwszą zapowiedź, szczegóły fabularne oraz datę premiery.

"Paranormal": Netflix zapowiada egipski serial grozy
fot. materiały prasowe Netflix

"Paranormal" to kolejny serial-horror, który przygotował dla nas Netflix. Co więcej, to pierwsza egipska produkcja platformy, co tym bardziej wzbudza zainteresowanie. Kiedy premiera serialu "Paranormal" i o czym on opowie?

"Paranormal" - zwiastun serialu Netflixa

Zwiastun serialu "Paranormal" prezentuje się następująco:

Fabuła serialu "Paranormal" oparta została na bestsellerowej powieści Ahmeda Khaleda Tawfika o tym samym tytule. Głównym bohaterem opowieści jest Dr Refaat Ismail - cyniczny doktor hematologii, którego cechuje dość mroczne poczucie humoru. Gdy mężczyzna wkracza w świat zjawisk paranormalnych, zaczyna kwestionować wszystkie swoje przekonania. Jednocześnie, wraz z przyjaciółką, stara się ocalić życie swoich bliskich. 

Netflix kasuje kolejny serial. Wcześniej zapowiadano jeszcze jeden sezon "GLOW"

"Paranormal" - kiedy premiera?

Twórcami serialu są Amr Salama i Majid Al Ansari, a w rolach głównych wystąpili Ahmed Amin, Razane Jammal, Ahmed Dash, Ahmed Dash oraz Samma Ibrahim. Premiera serialu "Paranormal" odbędzie się 5 listopada 2020 roku na platformie Netflix.

"House of the Dragon": Paddy Considine z rolą w prequelu "Gry o tron". Wiemy, kogo zagra!