Obserwuj w Google News

Netflix kasuje kolejny serial. Wcześniej zapowiadano jeszcze jeden sezon "GLOW"

2 min. czytania
06.10.2020 09:21
Zareaguj Reakcja

"GLOW" to kolejny serial, z którego rezygnuje Netflix. Wcześniej zapowiadano, że powstanie jeszcze finałowy sezon, jednak podjęto decyzję o zawieszeniu prac przy projekcie. Skąd taka zmiana?

GLOW, serial Netflixa
fot. Materiały prasowe Netfix

"GLOW": Netflix kasuje kolejny serial. Wcześniej zapowiadano jeszcze jeden sezon, jednak jak podają twórcy - nie zostanie on dokończony. Poniekąd wszystkiemu winna jest pandemia koronawirusa, z powodu której zawieszono prace na planie finałowego sezonu.

Zobacz także:  „Wiedźmin“ – pierwsze oficjalne zdjęcie z 2. sezonu popularnego serialu 

"GLOW": Netflix kasuje kolejny serial. Wcześniej zapowiadano jeszcze jeden sezon

Serial "GLOW" to opowieść o losach grupy kobiecego wrestlingu, która powstała w latach 80. w Los Angeles. Serial nigdy nie osiągnął międzynarodowego sukcesu, ale miał swoich fanów. Warto wspomnieć, że pracowali przy nim twórcy kultowego "Orange Is the New Black". W produkcji występowali: Alison Brie, Betty Gilpin czy Marc Maron

Jakiś czas temu Netflix ogłosił, że historia zakończy się na 4. sezonie. Nawet rozpoczęły się prace na planie serialu, jednak zostały one zawieszone przez pandemię koronawirusa. Jak podaje portal Deadline - Netflix nie zamierza już kontynuować prac nad finałowym sezonem "GLOW".

COVID zabił prawdziwych ludzi, to tragedia, która zajmuje nasze myśli. COVID najwidoczniej zniszczył także nasz serial - powiedziały twórczynie "GLOW", Liz Flahive i Carly Mensch, w rozmowie z Deadline.

Prace na planie 4. sezonu "GLOW" trwały cztery miesiące, gdy przerwano je w połowie marca w efekcie pogarszającej się sytuacji pandemicznej na całym świecie. Ze względu na liczną obsadę, praca w momencie pandemii byłaby zbyt kosztowna. Każdemu z członków ekipy trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Jak podaje Deadline, te koszta są zbyt wysokie dla Netflixa, stąd decyzja, by nie kontynuować show.

"GLOW". Gdzie oglądać serial?

Wszystkie 3. sezony serialu "GLOW" są dostępne do obejrzenia na Netflixie. 

Zobacz także:  Netflix w październiku. 7 produkcji, na które czekamy [WIDEO] 

RadioZET.pl/Deadline.com